категорії: література фото

«Коронація слова – 2010»

теґи: Нора-друк, Ігор Жук, Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, Елеонора Симонова, Коронація слова 2010, Лариса Денисенко, Микола Кравченко, МІла Іванцова, Тетяна Логуш, Юрій Логуш, Яна Дубинянська

Все проходить.

Ще нещодавно кипіла підготовка до ювілейної церемонії нагородження Всеукраїнського  літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова», всі чекали на оголошення результатів, панувала атмосфера втаємниченості та очікування, аж ось уже говоримо про ювілей «Коронації» в минулому часі.

Про це свято написала преса, його показало телебачення, різні інтернет-ресурси теж не обійшли його увагою, тому, не бажаючи повторюватися в деталях, скажу: на новому місці, у виставковому центрі «АККО Інтернешнл», що в парку ім. Пушкіна, ювілей відбувся на славу!  Хоч і минулі роки, коли нагородження проходило в приміщенні Театру української драми, стараннями організаторів (подружжя Логушів та їхньої команди) «Коронація»завжди проходила гідно символу корони та закладеної в конкурс високої ідеї підтримки української культури.

Цьогорічне підбиття підсумків знову показало, що Україна має неабиякий талант до писання! І невідомо, чи мала би країна таку кількість нових імен та нових, прийнятих читачем, глядачем, слухачем творів, якби не цей конкурс. Точніше – відомо. Автори ходили б з видавництва до видавництва, розсилали б, мов спам, свої дітища і чекали б, що доля дасть їм шанс...

Десять років тому цей «шанс» матеріалізувався стараннями Тетяни та Юрія Логушів.

– Власне, це дуже просто... – скромно сказав зі сцени пан Юрій і вразив мене до глибини душі, бо навіть та «верхівка айсбергу» їхньої роботи, яку бачимо ми, автори, протягом року між урочистостями, – неабиякий клопіт та відповідальність. А чого вже не знаємо та не бачимо, про те й казати не будемо.

Але є такі люди. Небайдужі. Які вирішили – і роблять. Хоча могли би жити спокійніше.

Тож вітаємо організаторів конкурсу, його лауреатів, дипломантів, гостей, що були присутні на ювілеї, та тих, хто взагалі має відношення до літературного процесу! Він живий!

Можливо, тим, хто не потрапив на свято, буде цікаво зазирнути в мої пазли, а ті, хто там був, з приємністю ще раз відчують атмосферу свята.

На підході до свята
На підході до свята
А ось і батьки «Коронації»!
На підході до свята
Галина Вдовиченко
Андрій Курков
На підході до...
Ірен Роздобудько та Ігор Жук
На підході до...
На підході до...
 
Сторінки: 6123456next
    Ctrl →