категорії: музика фото

O.Torvald зняв кліп на пісню “Не Вона”

теґи: O.Torvald, Не Вона, відеокліп, кліп

Рок-гурт O.Torvald відзняв відеокліп на українську та польську версії пісні «Не Вона». На всіх концертах всеукраїнського туру на підтримку альбому «ПРИМАТ» композицію зустрічали дуже гаряче, зал підхоплював її з перших слів і співав до кінця. Тому в музикантів не виникло сумнівів, на який трек знімати наступний кліп.  

«Не Вона» стала найпопулярнішою піснею на концертах ще до виходу платівки «ПРИМАТ», і ми зрозуміли, що після «Mr.DJ» будемо знімати кліп на неї», – каже Женя Галич, лідер гурту.

Вже після виходу альбому, на студії у Варшаві була записана польська версія пісні, вона отримала назву «To nie ty».  

 

O.Torvald довірили роботу над кліпом режисеру Стасу Гуренко та команді продакшну Red Glass.

Женя Галич: «Стас давно хотів з нами попрацювати, ну а ми хотіли з ним. До цього моменту просто якось не складалося, і ось, нарешті, все вийшло. Стас – рокер, музикант, думаю, ми дійшли згоди в усьому».

Спеціально для кліпу переобладнали цілу кімнату в старій «комуналці» в центрі Києва, всю ніч напередодні зйомок декорації розмальовував художник

Олексій Cirbi. Женя Галич: «Була дуже гарна локація. Полтавський художник Кірбі малював цілу ніч і раптом о 5 ранку в неділю в нього закінчилася фарба. Він сам в Києві, без знайомих, знайшов графітчика, який повертався з клубу, зустрівся з ним і домалював все вчасно».

Сюжет відео поки тримається в секреті і стане відомим лише під час прем’єри кліпу, яка запланована на квітень.  

O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
O.Torvald
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →