категорії: візуалка фото

ПАРАлельне місто

теґи: Арабески, Марічка Рубан, Харківська муніципальна галерея, виставка

Цей соціально-мистецький проект – спільна ініціатива компанії «Новий стиль» та харківської міської громадської організації «Креавіта».
Чи пробував хтось із нас, виходячи на вулицю, зауважити на своєму шляху всі ті бар’єри, які не зможе подолати людина з обмеженими фізичними можливостями? Зазвичай ми цього просто не помічаємо, тому що подумки поставили бар’єри між здоровою більшістю і людьми з проблемами пересування. Наскільки часто ми бачимо людей у візку в громадських місцях чи просто на вулицях міста? Може таких людей серед нас просто немає?

Протягом декількох місяців молоді люди, волонтери – фотографи зі студії Олега Шишкова, витрачали свій особистий час на дослідження ПАРАлельного міста. Разом із людьми з обмеженими фізичними можливостями вони ходили на футбол, грали в пінг-понг і теніс, відвідували косметичний салон, гуляли вулицями нашого міста і просто ходили в гості.

Результатом такого дослідження стала надзвичайно життєствердна та оптимістична фотовиставка, присвячена людям із обмеженою мобільністю.


Спеціально до відкриття виставки «ПАРАлельне місто» компанія «Новий Стиль» облаштувала приміщення Харківської муніципальної галереї спеціальним пандусом та вхідними дверима для комфортного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Таким чином, на карті Харкова з’явилося ще одне місце та перший культурний заклад, який відповідає європейським стандартам гармонійного суспільства.

Ініціатор та спонсор проекту: компанія «Новий Стиль».
Головний партнер проекту: харківська міська громадська організація «Креавіта» (консультації, інформування).
Харківська муніципальна галерея: перший культурний заклад міста, облаштований пандусом, місце проведення виставки та презентаційних заходів.
Студія фотографії О. Шишкова: соціальна робота фотографів із людьми з особливими потребами, фото.
Театр «Арабески»: куратор проекту.
Спеціальна подяка центру краси «Yves Rocher» (Харків, пл. Рози Люксембург, 10)

Інформаційні партнери проекту:
Майдан Свободи, www.maydan.tv
РА Simon, www.simon.ua/
ІА Медіапорт, www.mediaport.info/

ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
ПАРАлельне місто
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →