категорії: фото

Шматочок ФранкоФесту

теґи: Іван Франко, Нагуєвичі, Франко Фест, Фестивалі

Неділя-ранок 29 липня, орієнтовне місце не надто очікуваного перебування – 100 км від Дрогобича, машина на ходу. Ну, куди ще подітися шаленим собакам, для котрих 100 км – не відстань, як не поїхати на ФранкоФест у Нагуєвичі, на батьківщину Каменяра. 

Невеличкий базарчик сувенірів, намети з квасом-пивом-шашликами, дерев`яний місток через потічок, пафосний вігвам із вручну розмальованих шматків тканин, три сцени, дві з яких – в полі на затоптаній стерні, а третя – в тінистому парку. Недалечко – садиба, де жив Іван Франко і його родина з батьком-ковалем та музей того ж таки Франка через дорогу.

На сценах: "Піккардійська терція", Сергій Василюк (з "Тіні сонця"), "Йорий клоц", якісь сором`язливі-сестрички-що-прикривали-руками-ніжки-коли-вітер-задував-їм-широкі-зелені-спіднички, якась зріла-жіночка-невдаха-бард.. Проміняли, на жаль, милу "Запаску" на огляд "Садиби Івана Франка". Не витримали якогось чувака, фальшиво волаючого "Ми фестивальні варррр-ва-рррииии!!!", як і плагіатуючого гурту "Мері". Не дочекалися "От вінта" та Ярмоли з дивними новими "Гайдамаками", бо вже була глупа ніч, а завтра – на роботу.

Ще була Анька Рабадан в трусах-і-з-голими-сіськами-за-якою-бігав-натовп-брудних-нєфарів. Ще був хлопчина, котрий ходив з трилітровою банкою квашених огірків і пригощав усіх бажаючих. А ще – кльова компанія і чудовий малюк Лука Гев, його мама Юля Хомчин, Оля Вишня, Мишко Адамчак, Aneli Ahha, Орест Щур, Микола Григоренко, Ігор Іванов....

ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
ФранкоФест 2012
Садиба Івана Франка. ФранкоФест 2012
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →