Тихі вечори з Маркіяном Мацехом

теґи: Гітара, Маркіян Мацех, піаніно, репортаж, фортепіано, фото

Маркіян Мацех вже добре знаний львівській публіці як всесторонньо обдарований музикант з новаторським підходом до музики. Його рідний гурт 4ервоне творить дуже мелодійну інді музику, проте Маркіян співпрацював також з Immago, які можна вважати нео тріп-хопом, Free Breath, які грають фанк-джаз, К402, поп-рок, та проектом Гравіцапа на концерті-шані ...електронникам The Prodigy.   

Сам Маркіян так каже про свою програму: "Що я роблю? Я звертаю увагу людей на деталі нашого життя і даю добру нагоду для роздумів, своєчасно міняючи слова на музику, яку я вважаю найбільш відповідною до конкретної теми. Я намагаюся влаштувати слухачам унікальну комбінацію роздумів і творчості, підкреслити хід думок певним настроєм. І врешті-решт я вірю, що це потрібно як слухачам, так і мені."    

"Тихі вечорИ з Маркіяном Мацехом" це перший сольний проект Маркіяна, який зародився ще в часи літньої серії Тихих вечоріВ 2010 року і викристалізувався в оригінальну мистецьку програму. В творчих вечорах Маркіяна – музика і філософія. Використовуватимуться різні музичні інструменти й, для розширення творчих горизонтів, залучатимуться друзі музиканти. Це буде проект, еволюція якого проходитиме на очах глядачів. 

інфа з visitlviv.net

P.S. Якщо тихі фортепіанно-гітарні вечори з Маркіяном Мацехом проводитимуться й надалі в перезаповненій цигарковим димом і невдячними шумними відвідувачами, псевдо-престижній ригайлівці "Динамо-блюз",- ми туди більше ні ногою. Ох.

з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
з Маркіяном Мацехом
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →