Українські письменники в Одесі

теґи: Українська книга на Одещині, Коронація слова 2009, МІла Іванцова, Наталка Сняданко, Одеса, Одеська національна наукова бібліотека, Одеський національний університет

20-22 травня 2010 року в Одесі проходила ХІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Серед інших заходів відбулися творчі зустрічі письменниць-лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація Слова 2009» Наталки Сняданко та Міли Іванцової в Одеській національній науковій бібліотеці ім.М.Горького та в Одеському національному університеті ім.І.Мечникова.

І хоча в книжкових крамницях міста полиці з українськими книжками, не запитавши продавця, і не знайдеш, але інтерес до книжкового ярмарку та до зустрічей з письменниками був неабиякий. А може, саме тому і був інтерес, бо нарешті з'явилась така можливість.

Щирий, доброзичливий прийом, чимало запитань і від молоді, і від працівників бібліотеки та кафедри української літератури показували, що захід не формальний, дійсно цікавий, а студентська аудиторія, надсилаючи записки авторкам про творчий процес та про конкурс «Коронація слова», без сумніву, метикувала, як же з філологів потрапляють у письменниці.

І хоча на Дерибасівській частіше можна почути англійську, французьку, грецьку та арабську мови, ніж українську, все ж таки книжковий ярмарок мав неабиякий успіх! Одеса читає, українською теж!

Книжковий ярмарок в Одеській національній бібліотеці
Марина Новікова (прес-секретар Коронації Слова), Міла Іванцова, Наталка Сняданко
Міла Іванцова та Наталка Сняданко в ОДНБ
Зав.кафедрою укр.літератури доцент Оксана В'язовська представляє студентам гостей
На філфаці Одеського університету
Наталка Сняданко
На філфаці Одеського університету
На філфаці Одеського університету Міла Іванцова, Наталка Сняданко, Володимир Кудлач (організатор та координатор зустрічей)
Студентки слухають письменниць
На кафедрі української мови та літератури ОНУ 21.05.2010
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →