категорії: подорожі фото

Веселі Карпати

теґи: Карпати, Мукачево, Ужгород, с.Карпати

В замок Паланок, що знаходиться в місті Мукачево, це була друга моя екскурсія, але замок від того гіршим не став:). Та й враження не зіпсувалось - навпаки, були почуті нові та цікаві факти з історії замку, а із замкової гори відкривався чудовий краєвид на вкрите інеєм місто. Задоволення отримали море, якщо відкинути той факт, що самі також трошки вкрились інеєм, але швидко відігрілись філіжанкою кави.

Дуже яскравим виявився замок Шенборна в с. Карпати (взагалі то був будиночок для полювання, але «простим смертним» він здавався замком). Зараз там на території знаходиться санаторій Карпати, таке собі спокійне та затишне місце, шматочок раю. На тій же таки території знаходиться так зване «Джерело молодості», де можна вмитись водою, збагаченою гліцерином, і набрати з собою в пляшки, щоб дома пройти, курс «омоложенія ліца».

Далі були погреби та історія виноробства заводу «Леанка», і як бонус дегустація 8 сортів вин - 5 столових і 3 десертних. Дегустація проходила у дегустаційній залі, де раніше вина дегустував лише Брежнєв і решта верхівки, а простим людям, вхід було заборонено. Приємно було куштувати вина, сидячи на стільцях, на яких раніше сиділа «еліта супер плюс»

В Ужгороді була відвідана знаменита корчма-музей «Деца у нотаря», Ужгородський замок та музей під відкритим небом. В Ужгороді було дуже холодно, тому - яка там естетика, але, все ж таки, хочеться відзначити красу музею під відкритим небом, де були представлені всі моделі осель на Закарпатті. Обов’язково рекомендую відвідати цей музей та заглянути в кожну хатинку, кожна з яких має свою родзинку, буде дуже цікаво.

Калина)))
З гори Погар, м.Славське
Замок Паланок м. Мукачево
Вид з Замкової гори на місто Мукачево
Якщо придивитись, то це скульптура чоловіка і жінки, і кохання над ними
Загадувач бажань, треба потрети палець
м. Мукачево
Мукачівський монастир на Чернечій горі
Мукачівський монастир на Чернечій горі
с.Карпати, біля замку Шенборна
 
Сторінки: 41234next
    Ctrl →