категорії: фото репортаж

Відкриття Фотостудії КОМА

теґи: SkyArt, Анрі, Едік, КОМА, Роллік'с, Тартак, фотостудія

4-го лютого по сусідству з посольством США та монастирем розпочала свою роботу, а точніше – урочисто відкрилась фотостудія «КОМА». 

На подію я була запрошена одним з її «відкривачів», фотографом гурту «Тартак» – Анрі, він же Андрій Мосюковський, він же Мося;). Зі слів винуватців події, а їх було троє – вищезгаданий мною Анрі, його кум Едік, він же барабанщик гурту «Тартак», та SkyArt, він же Артеміус, – ідея відкриття фотостудії, де можна реалізовувати найбезглуздіші та глуздові задумки виникла дуже давно, її виношували, доглядали і от нарешті студія «КОМА» відкрилась.

Відкриваю двері студії, і перше, що кидається у вічі – її розмір. 50 квадратних метрів – є, де розгулятись творчому потенціалу, на стінах малюнки та різні картинки-подарунки від друзів, самі усміхнені друзі та тепла сімейна атмосфера вечора. На тому ж таки відкритті презентували на розсуд друзям-знайомим та випадковим перехожим, які зайшли на світло, проект від АнріКосс ПРОДАКШН - кліп гурту «Роллікс» та Вова зі Львова на пісню «Сумна історія життя».

Підтримали та розвеселили друзів «КОМУ» і їх гостей й сам гурт «Роллікс» своїм міні-акустичним концертом, що було довгоочікувано і приємно. Був аукціон іграшок від друзів Дідіки та Без Лейбл, безпрограшна лотерейка з приємними призами-сюрпризами,  сир і мандаринки,  вино, весела компанія, добрий гумор, гарний настрій, а головне – було свято.

Окинувши оком всю студію з висоти сцени, помітила велику концентрацію позитивної енергетики речей на стінах, стелі, підлозі, самого місця і людей, що створили «КОМУ». Переконана, що це тільки початок, а тому приходьте самі, приносьте свої ідеї, настрій, каву лате, соломинку, теплу ковдру, проекти, непотрібні речі, потрібні речі, приводьте друзів і ці троє, Анрі, Едік та SkyАrt, а також купа їх друзів за великі гроші, за невеликі гроші, або й зовсім безкоштовно, зможуть здійснити все те, що ви задумали.

Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
Фотостудія КОМА
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →