категорії: театр фото

Вистава «Закон» за Винниченком в аматорському театрі

теґи: "Едельвейс", Бровари, вистава, театр

У цю пятницю, 27 березня,  в Броварах на сцені «Прометея» театр-студія «Едельвейс» поставила виставу «Закон» по Володимиру Винниченку («скорочена і дещо змінена версія»).

«Закон» - це психологічна драма на тему материнства, абортів, сімейних стосунків, таємниць інтимного життя, колізій любовного чотирикутника. Час дії - початок минулого століття.

У ролях:
Панас Мусташенко, професор психології та філософії - Роман Джура.
Інна Василівна, його дружина - Кіра Ісаєва.
Люда, секретарка - Леся Шевель.
Тама, тітка Інни - Тетяна Германчук.
Юрій Маркович, театральний адміністратор - Ярослав Прокопенко

Керівник театр-студії «Едельвейс» - Людмила Іванівна Прокопенко

 

Актори зуміли глядачів змусити зануритись в проблеми своїх героїв, пильно спостерігати за всім, що відбувалось на сцені і з нетерпінням чекати розв'язки цієї історії. Хоч актори ще студенти, та все ж грали прекрасно. Вистава  вчергове змусила замислитись нас над справжніми цінностями, над духовними цінностями.

Не можу не виокремити гру Тетяни Германчук, дівчинка навчається ще в 11 класі, а стару тітоньку грала так, ніби їй насправді вже далеко за 50. Загалом всі актори молодці і звісно найбльша подяка Людмилі Іванівні, яка вже багато років учить театральному мистецтву. У студії «Едельвейс» навчаються як маленькі дітки, так вже і дорослі.  Деякі випускники зараз грають на сценах відомих київських театрів. 

Загалом вистава тривала трохи більше, ніж 1,5 год і по закінченню Наталія Багмут вручила Людмилі Прокопенко грамоту за її працю. 

Людмила Іванівна Прокопенко
Тетяна Германчук
Роман Джура
вистава "Закон"
вистава "Закон"
вистава "Закон"
вистава "Закон"
Леся Шевель
вистава "Закон"
вистава "Закон"
 
Сторінки: 6123456next
    Ctrl →