категорії: музика фото

Ювілейне «Прокидання»: без «Мертвого Півня», але з їхніми фанами

теґи: Мертвий Півень, «Самовільне прокидання з "Мертвим Півнем"», Львів, Прокидання з Мертвим Півнем

Так повелося, що 1 травня у Львові асоціюється не з Днем солідарності трударів, а з численними фестивалями та народними забавами. Найяскравішою подією травневих днів уже котрий рік підряд є Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який гостинно відчиняє ворота внутрішнього дворика ратуші для усіх спраглих музики і весни. Традиційною родзинкою «Флюгерів» був ранковий концерт «Прокидання» з легендарним львівським «Мертвим Півнем». Цьогорічне «Прокидання» було десятим, ювілейним пробудженням. Щоправда, без «Півнів», а з «Гич Оркестром».

Майже рік минув відтоді, як гурт пішов у безстрокову творчу відпустку. Фанати чекали і сподівалися, перевіряли офіційні та неофіційні джерела, сварилися на форумах і не покидали надій на повернення. Але коли напередодні «Прокидання» не побачили «Мертвого Півня» у програмі фестивалю, обурення такою несправедливістю змусило їх діяти самостійно.

«Ідея організувати «Самовільне прокидання з Мертвим Півнем», як і усі гарні ідеї, виникла за пивом з друзями, – розповідає Максим Лісогорський, організатор зустрічі, студент-фізик Університету ім. Івана Франка. – Спочатку ми хотіли прийти з гітарами на сам концерт і там грати «Півнів», але потім зрозуміли, що це буде нагарно стосовно «Гич Оркестру» – вони ж не винні ні в чому. Тому ми обрали от такий формат. Планувалася ніби просто зустріч друзів і знайомих, але коли створили сторінки у соцмережах, набралося купа народу…». Справді, на зустріч зголосилися понад 400 осіб, але реально відвідали «Самовільне прокидання» близько півсотні людей.

Текст – Євгенія Нестерович

Максим Лісогорський
Орест Щур і Євгенія Нестерович
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →