категорії: фото

Закапелки: життя вулиць

теґи: Закапелки, Львів, Драбина, життя вулиць, фотовиставка

 

фотовиставка

закапелки: життя вулиць

14 – 28 травня 2009 р.

ЦКД «Лис Микита», Львів

 

Про проект.

 

особливі люди в особливому просторі

проблемне рутинне буденне вічне брудне загублене чуттєве молоде безтурботне порожнє втрачене інтригуюче урбаністичне закохане музикуюче бездомне хаотичне

місто в якому ми живемо

місто в якому ми (не)хочемо жити

місто в якому ми є

 

Проект «Закапелки» – для тих, хто хоче зазирнути глибше по іншу сторону міста. Львів бачив тисячі об’єктивів, а сотні і сотні з них заглядали в душу міста. Така посантиметрова ретельність у фіксуванні дійсності, здавалося б, не залишила нічого непобаченого, невідображеного на плівці й цифрі.

 

Фотографи, поставлені в незручне становище показати незауважене, зловити небачене, вихопити приховане, полювали на таємниці міста, й їхній пошук, без жодних обмежень, представлений на «Закапелках».

 

Неординарне місце розташування, щирість емоцій підсилюватимуть фотографічне бачення простору Львова. Фотовиставка прагне зафіксувати повсякдення вулиць, його мешканців – творців особливої львівської атмосфери, поринути в закапелки душі архітектурних споруд міста.

 

Фотографували

 

Любомир Ворона.

Фотографує давно. Неодноразовий учасник різноманітних виставок. Любить ручний друк. Улюблені жанри – репортаж, портрет і life.

 

Вовк Наталія.

26 років. Фотографує давно, спочатку на плівку, потім на цифру.  Улюблений жанр: спортивна зйомка, репортаж і портрет.

 

Дмитро Бураков.

Мокра бруківка, похмурі австрійські будинки, а навкруги засніжені ялинки… Саме таким тоді мені видався Львів, місто, котре я побачив вперше відкривши очі. В той момент, напевно, зимове сонце не втрималось і визирнуло, обдарувавши мене неслухняним рудим волоссям, яскраво веселим характером і набридливою допитливістю, яка не раз випробовувала терпіння спочатку батьків, а згодом і всіх оточуючих. Кожного ранку львівський трамвай був моїм супутником до дитячого садку, потім до школи и зрештою університету… Старі кам’яниці, безперечно, нагадають про дитячі мрії стати космонавтом J чи то водолазом та про потаємні юнацькі бажання і прагнення. Зрештою творча професія дала змогу втілювати в життя плоди власної уяви, висловлювати своє особисте бачення всього. Друзі, батьки, нестримне бажання подорожувати, побачити щось нове – є незмінними супутниками кожного нового дня. А фотографія, як кольоровий сон чорно-білих фрагментів життя, секундних миттєвостей, прихованих поглядів… Вона до безкінечності повторює те, що вже ніколи не повторяться…

 

Павло Паламарчук.

23 роки. Перше знайомство з фотоапаратом відбулося в 5 чи 6 років, коли ним успішно був успішно поломаний фотоапарат Зеніт чи Фет (через надто юний тоді вік пригадати точно не може). Вважає, що після такого досвіду був просто змушений стати фотографом. Серйозною зйомкою займається з 2007 року. Улюблені жанри – репортаж, портрет і life.

 

Михайло Гладченко.

28 років. Є керівником та співвласником компанії по розробці веб-сайтів . Фотографувати почав 4 роки тому. Найбільше любить знимкувати макро (мухи і квіти), а також непомітно фотографувати людей на вулицях. Інколи «пробиває» полазити в 1-2 годині ночі по Львову.

 

 

Павло Іванець.

27 років.  Фотографувати почав кілька років тому. Улюблений жанр – нічна зйомка.

 

Володимир Каратушин.

Народився 1986 р. у м. Львові. Закінчив НУ "Львівська політехніка" за спеціальністю "Комп’ютерні системи, автоматика і управління", магістр. Працюю телеоператором на ТК "Міст", знімає рекламу і документальні фільми. Фотографією займається з 18 років. Повністю опанував плівкове фото і з часом перейшов на цифрове. Найбільше подобається фотографувати людей, міські пейзажі і репортажі. Любить живу, натуральну, незмінену (або зведеною до мінімуму) програмною обробкою, фотографію. «Люблю фотографію і музику, які роблять моє життя світлішим».

 

Юлія Чванькова.

Вчиться на дизайнера. Фотографувати почала минулого року. Улюблені жанри – репортаж, портрет і life.

 

Володимир Василишин.

23 роки. Закінчив прикладну математику... працює програмістом, але мріє змінити клавіатуру на фотоапарат...

Люблю фотографувати миті, особливо людей, коли вони про це і не підозрюють.

 

Юрій Падляк.

Фотографує приблизно три роки. В основному це вуличне фото, цікаві події, фести. І ще дуже любить фотографувати людей.

 

Володимир Пришляк.

Займається дизайном, музикою (бас-гітара, перкусія), графіті, смачно готує і добре фотографує.

 

Інга Козлова.

Руслан Калиновський.

Ярина Михайлишин.

Тарас Гончар.

І.С.

 

Майстрували

Наталя Вовк, Марта Стефура, Оксана Дудко, київські ветеринари

закапелки: життя вулиць
закапелки: життя вулиць
закапелки: життя вулиць
закапелки: життя вулиць
закапелки: життя вулиць