категорії: музика новина

Крути. Концерт для ангелів

Традиційна акція в Київському Державному театрі оперети присвячена битві під крутами пройде вже всьоме, проте в абсолютно новій формі:

цього разу вшанування пам’яті Героїв Крут організатори вирішили провести в форматі Ток шоу, за участі тих хто був в центрі подій Помаранчевої Революції: політиків, студентів – учасників акцій протесту, а також музикантів, які своїми піснями з помаранчевої сцени піднімали бойовий дух учасників революції.

Предметом обговорення стануть героїчні вчинки, що в різні історичні часи будили сумління Нації і не давали їй згинути в найнесприятливіших умовах. Це і Визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького, і Революційні події 1918-21 рр., і повстанський рух середини ХХ-го століття, події початку дев’яностих, Помаранчева Революція, і багато інших великих та малих вчинків, які здійснили кращі сини і дочки України на шляху здобуття Свободи своїй Нації.

 

Музичну частину представлятимуть: Тарас Петриненкo та Тетяна Горобець, Марія Бурмакa, Тарас Чубай, Леся Горова, Леся Герасимчук та Королівські Зайці, Фома (Мандри)

 

Концерт відбудеться 29 січня 2005 року, о 19:00

Вхід за запрошеннями.

Запрошення можна отримати за адресою вул. Богдана Хмельницького, 44, офіс 313.

 

 

Історична довідка:

 

25 січня 1918 року в Києві Центральна Рада УНР четвертим Універсалом проголосила Незалежну Українську Народну Республіку.

“Народе України! Своєю силою, волею, словом стала на землі вільна Українська Республіка. Однині Українська Народна Республіка стає суверенною державою Українського народу...”

Уряд більшовицької Росії, після відхилення Центральною Радою його ультиматуму посилає на непокірний Київ війська. Північно-московська армія, очолювана командиром Муравйовим розпочала наступ. Захищати столицю від шеститисячної армії агресора вирушили 300 київських студентів. 29 січня 1918 року біля станції Крути відбувся нерівний бій у якому майже всі студенти загинули.