категорії: новина

Сумно? одяг! - перше відео акції та коментарі очевидців

теґи: Богдан Логвиненко, Сашко Бо-Гі, сумно? одяг!

... і Сумно18 липня, в останній день проведення фестивалю АртПоле відбулась презентація лінійки сумно? одягу!. Концепція показу цієї колекції вразила публіку, адже кожен мав вийти в одязі, зняти його і передати наступному. Сміливців, які готові були голяка ходити перед численною публікою, фото та відеокамерами виявилося небагато. Найсміливішою виявилася Олена Шарговська, яка пішла першою на доріжку.

«Ми хотіли показати людям, що одяг – це вторинне, в нас був не показ мод, а показ сміливих людей в одному і тому самому одязі, – розповів Богдан Логвиненко, учасник показу. – Вони виходили по п'ять разів, кривлялись, стрибали, пищали. Правда, з дівчатами була халепа – всі страшно хотіли на подіум, але як тільки дізнавалися, що треба оголятись – відмовлялись. Ми для них навіть знижку зробили – дозволили бути у трусиках. Купа людей погоджувалась, а потім просто не прийшла на показ. А в нас своїх моделей не було, ми тільки заряджали з дизайнером Сашком Бо-Гі людей тим, що самі вийдемо вже одразу без одягу» За показом спостерігав і Паша Нечитайло, і майже вся «Перкалаба». На жаль, не дочекався показу Отар Довженко - зате він встиг замовити собі шорти «сумно-адібас» із колекції», – пише про колекцію видання ТСН.ua.

Учасники показу колекції сумно? одяг!«Також Бо-Гі розповів, що ненавидить медіа і рекламу, але з правил є винятки: «Сумно?» - сайт, який йому дуже до вподоби. Два дні головред «Сумно?» і Сашко Бо-Гі агітували людей роздягатися на публіку. Хлопці погоджувались охоче, дівчата вимагали хоча б труси залишити. Моделі виходили в одязі і знімали його прямо на доріжці, кидаючи його назад за ширму. В самому кінці вийшли Логвиненко і Бо-Гі, на яких не було взагалі нічого, крім як по сумці на рило з колекції «сумно? одягу!» Відомий блогер і майбутній ведучий Першого, мабуть, злякався кількості людей, що зібралися подивитись на голих моделей, і вхопився за сумку так, наче в ній, а не за нею лежить достоїнство мужчини», – пише про сумно? одяг видання Дуся.

А от і відео, змонтоване Олегом Тетерятником!