Франкфурський книжковий ярмарок відкрито

теґи: Франкфуртський книжковий ярмарок

downloadОчікування закінчилося, ярмарок у Франкфурті відкрито і Китай, як почесний гість, почав свою презентацію (країна запланувала 500  заходів протягом п'яти днів). За перший день роботи книжкового ярмарку, 14 жовтня, через ворота виставкового центру пройшло 45753 відвідувачів-фахівців з усього світу, щоб побачити 7300 експонентів, які представляють понад 100 країн-учасниць.

Офіційна Україна представить на Франкфуртському міжнародному ярмарку Національну експозицію, до складу якої входить 378 книжок, виданих вітчизняними видавництвами за останні роки. Свої кращі видання експонуватимуть видавництва «Книга», «Кріон», «Грані-Т», «Либідь», «Балтія-друк», «Мистецтво», «Пегас», «Брама України», «Наш час», «Фоліо», «Карпати», «Успіх і кар’єра», «Веселка», «Картографія» тощо.

Плакат до Франкфуртського ярмаркуОкремим стендом представлене видавництво «Нора-Друк», слоганом якого на ярмарку є «Open up the Ukrainian bestsellers».

– Наша мета – привернути увагу до творів авторів, чиї книжки добре продаються в Україні та отримали спеціальні відзнаки цього року, – говорить директор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова. – На Заході книжка «живе» всього декілька місяців і використання факту відзначення її тією чи іншою премією є додатковим стимулом збільшення продажу в цей час. От і ми при формуванні пропозиції продажу прав на переклад робимо акцент саме на творах, що стали «зірковими» саме цього року: Вдовиченко «Тамдевін», Денисенко «Сарабанда банди Сари», Савченко «Україна масонська» та інші.