«Пейзажі споминів Антонича» у Національній філармонії 27 жовтня

теґи: Андрій Бурлуцький, Богдан-Ігор Антонич, Василь Неволов, Володимир Лукашев, Національна філармонія України

Національна Філармонія України27 жовтня у Національній філармонії відбудеться центральний захід на виконання  указу Президента покликаний осягнути всю правду творчості геніального українського поета Богдана-Ігоря Антонича. Відвідувачі Антонич-фесту мають можливість на власні очі побачити те, на що пішли владні гроші на відзначення 100-річчя з дня народження Богдана-Ігоря Антонича. Про цей захід в інтернеті – жодної згадки, а до його проведення залишилося менше тижня.

Автор і творча група мають намір через поєднання виразних засобів чотирьох гармоній – музики, танцю, живопису і, звичайно ж, слова – відкрити світ Антонича, як вікно у п’янливе повітря Лемківщини, у зорі, що «лопочуть на тополях», у сонце, яке «воли рогами колють», у світ нових метафор. Виставу створено за підтримки Міністерства культури і туризму України. Захід у одному відділі тривалістю до 1 години 30 хвилин.                         

Режисер–постановник, художній керівник Національної філармонії України, народний артист України Володимир Лукашев, режисер і виконавець головної ролі  Лауреат Міжнародних конкурсів читців, майстер художнього слова Андрій Бурлуцький, виконавець ролі історика Заслужений працівник культури України Василь Неволов; музика Й. Гайдна, Дж. Перголезі, Ф. Шопена, Л. Бетховена, А. Вівальді у виконанні народної артистки України Людмили Марцевич (фортепіано) , Заслуженого академічного струнного квартету імені М.В. Лисенка (художній керівник – народний артист України Анатолій Баженов ; вишукана хореографія Аніко Рехвіашвілі, примусять засяяти поетичні перли Богдана-Ігоря Антонича новим сяйвом і глибиною розкриття.

Колонний зал ім. М. Лисенка 27 жовтня 2009р. о 19 00

Вхід на подію вільний. Довідки: 3619580;   80505629069;  laureat@ukr.net

На події, можливо, будуть сувеніри Антонича, якщо дасть на це дозвіл Національна філармонія.