Rammstein в Київ привезуть звук, світло, сцену і 80 осіб персоналу

теґи: events, Rammstein, афіша, Київ, концерт, подробиці, Подія

RammsteinЗа попередніми даними 9 березня 2010 року в Київському виставковому центрі відбудеться перший концерт Rammstein в Україні. У тур німецькі музичні екстремальні відправилися, щоб підтримати новий альбом, що вийшов 16 жовтня «Liebe ist für alle da» («Любов для кожного»). Окрім столиці України, Rammstein відвідають Санкт-Петербург, Москву Ригу і Вільнюс.

Турова команда гурту Rammstein весною цього року нараховуватиме 80 людей – це без музикантів, їхніх жінок, дітей та коханок, лише технічний персонал. Шоу Rammstein в Україні буде точно таким же, як і в інших країнах. Світло, звук, сцену, спец-ефекти – все це Rammstein привезуть з собою.

RammsteinГонорар гурту залишається секретом, проте стало відомо, що менеджмент команди самостійно обирає готель, в якому будуть жити музиканти та технічний персонал, ресторан, в якому вони будуть харчуватися і т.ін. Одним словом – від Аlfa Concert Agency потрібна лише кругленька сума і організація місця виступу.

RammsteinПланується, що концерт культового німецького гурту відвідає більш ніж 10 тисяч чоловік і тому АСА задіють відразу два павільйони Міжнародного Виставкового Центру.

 

 

 

RammsteinDas IchRammsteinRammsteinRammsteinRammstein