Виставка живопису Штефана Гайслера / Stephan Geisler, Німеччина

теґи: Виставка живопису Штефана Гайслера

Галерея MyGallery Kyiv представляє виставку живопису Штефана Гайслера / Stephan Geisler, Німеччина.

З 28 лютого по 28 березня 2014 р. в київській філії міжнародної галереї MyGallery відбудеться виставка живопису Штефана Гайслера / Stephan Geisler, Німеччина .

Частина доходу від продажу картин виставки, а також виручка від продажу сувенірів з українською символікою в повному обсязі буде передана в допомогу постраждалим на Майдані: Ігорю Чабану та Євгену Сагуйченко.
 
Протягом останніх років Stephan Geisler (нар. 1968р.) був представлений в різних галереях як у себе на батьківщині в Німеччині так і закордоном. Його роботи були показані на світових Арт-майданчиках, таких як Art Köln, Art Copenhagen, Art Los Angeles Contemporary і Art Seoul.

Stephan GEISLER by MyGallery
Про себе художник говорить, що він рухається між реальністю й експериментом, реальністю й відчуженням. Головною темою його робіт майже завжди виступає "бути людиною" або в більш відкритому сенсі – випадкова зустріч людини з натхненням.


Процес живопису замислюється Штефаном як діалог з картиною, де він досягає кульмінації в своїй надголовній мети, в збалансованій структурі композиції.


Ласкаво просимо у світ найсучаснішого живопису Західної Європи!

Stephan GEISLER by MyGallery
Адреса: Київ, вул. Кожум'яцька, 18, галерея «MyGallery» 

https://www.facebook.com/MyGalleryUkraine 

Важливе оголошення!   

Найближчим часом відвідування MyGallery і перегляд експозиції Stephan GEISLER можливо за попередньою домовленістю за тел. +380 95 121 2222.

Дякуємо за розуміння.