Виставка живопису Наталії Хубеджевої: «Яскраві барви життя».

Галерея «Wunjo -Art» представляє

виставку живопису Наталії Хубеджевої: «Яскраві барви життя».

З 13 листопада по 3 грудня 2013 року, у київській галереї «Wunjo -Art» («Вунджо -Арт») за адресою: м. Київ, Лютневий провулок 3, пройде виставка живопису Наталії Хубеджевой : «Яскраві барви життя». Глядач побачить живопис художниці романтичного напряму.

Всі представлені на виставці роботи – фігуративні, тобто містять зображення людей, об'єктів, квітів, тваринного світу, причому завжди це зображується на тлі природи. Все це Наталія Хубеджева приготувала для нас в романтичних сюжетах, в сюжетах яскравої анімалістики і чисто квіткових сюжетах, присутні й пейзажі; багато картин близькі до стилю «наїв» або «декоратив». Виразно відчувається прагнення авторки передати «затишну», «теплу» естетику в своїх роботах, і, іноді, ми бачимо буквально «розчулення» художниці в такому пориві й мотиві, наприклад – дерев'яні розмальовані черевички, що стоять на траві...

Це захоплення Наталії чимось «світлим» – дуже життєстверджуюче саме по собі, і коли сам художник щирий у такому «розчуленні» – як Наталія – то його картини просто «напряму передають» цей життєстверджуючий мотив! Хубеджевій вдається нас переконати «в кращій стороні» – своєю виставкою.

Наталія Хубеджева каже:

«Я прагну жити справжнім, ловити прекрасні моменти життя й ділиться ними з оточуючими. Так часто ми живемо або минулим, або в мріях про майбутнє, пропускаючи найважливіше – справжнє, не помічаючи маленьких радощів, з яких, власне, життя і складається.

Про мого життя в цілому можна було б сказати словами з відомої композиції «Don’t worry be happy!» . Те ж саме можна було б сказати про мою творчість: це маленькі фрагменти щастя ... Щоб не трапилося в житті – завжди в кожній хвилині, в кожній секунді можна знайти маленьке щастя ... І тоді з'являється усмішка – перша ознака щастя.

Пішов дощик – хлопчик відкрив парасольку ... зробив перші кроки малюк ... розпустилася квітка ... пробилось світло крізь хмару ... піднялася хвиля на море ... вітер розвиває волосся ... про щось задумалась людина ... дівчина подивилась у дзеркало ... заспівала пташка...»

Виставкові роботи художниці досить «кольорові», чимало використовується «чистих кольорів».

Картинна галерея «Wunjo-Art» («Вунджо-Арт») знаходиться за адресою: м.Київ, Лютневий провулок 3,

(метро Дорогожичі). Розклад роботи галереї: Пн-Пт: 12:00-18:00, Сб: 12:00-16:00. Без обіду. Про вихідні дні сповіщується на сайті галереї. Телефон менеджерів галереї (також з питань співробітництва): +380 67 403 91 98 (88), e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.

Ласкаво просимо до нас у гості!