категорії: музика репортаж

Квартиранти подарували лучанам «Шматочок моря»

теґи: Квартира FM, Луцьк, Шматочок моря, квартирник, море

x_ed60570b29 січня у морозний та туманний зимовий вечір «Квартира FM» привезла до Луцька шматочки справжнісінького моря. Оскільки учасники цієї громадської організації ще влітку влаштовували показ фільму «Достукатися до небес», де тема моря чудово та вичерпно розкрита, то сьогодні в гості запросили музикантів, які знають про море безпосередньо з практики.

 Море почало хвилюватися уже тоді, коли перед мікрофоном з’явився один із штурманів вечора, Саша Капука, одягнений у матроську тільняшку. Саме він сповістив гостям квартирника, що берегову лінію переплито завдяки Віктору Мазуру, рок-барду з Одеси, який не лише дарував публіці авторські музичні композиції, а й встиг розповісти про свої цікаві пригоди.x_24f42705

Далі на атмосферу вечора подув приємний фіолетовий вітер з Луцька: виконувати свою акустичну програму зібрався гурт «Фіолет» на чолі з Сергієм Мартинюком. Через своє особисте захоплення x_7656bccaтворчістю британської команди «Radiohead», музиканти виконали акустичну версію відомого хіта «Karma Police».

Приємним та веселим подарунком квартирника стала молода луцька команда «План Барбаросса», які презентували сонячне реггі. Хлопці визнали, що жахливо виступають і почали просити вибачення перед публікою, але гості вечора не покинули музикантів напризволяще і підтримували усіма можливими способами.

Наступним плавцем у квартирному морі був ще один гість з Одеси, учасник гурту «Продается Солнце» – Саша Самсон. Музикант настільки ввійшов у смак гри на гітарі, що порвав струну. Через це зробив невелику перерву між піснями. Попри технічні негаразди, публіка встигла гідно оцінити творчість Саши, адже у його пісні змушують задуматись і навіть заплющити очі.

x_cd3cc06eДалі на присутніх чекав цікавий морський конкурс. Чотирьом добровольцям-музикантам показаx_9cbdf828ли на екрані картинку моря, їхнім завданням було награти мелодію, яку відчули. Таким чином зал поринув у морські мотиви гітар та скрипки. Згодом, як і обіцяли організатори, діяв «вільний мікрофон». Усі бажаючі мали можливість заспівати чи заграти. Публіці особливо сподобався виступ вокалістки у супроводі електрогітари, яка презентувала джазову інтепритацію відомих хітів.

Цим і завершився морський квартирник, усі присутні законсервували у пам’яті шматочки моря, які відчують на собі влітку.