категорії: репортаж

Львівський Новий Рік у підпіллі


І ось настав 365 день 2005 року. Задумавшись над глобальною сутністю нашого буття, ми усвідомили, що то останній день цього року і потрібно його як слід відсвяткувати, бо перший день 2006-го може і не прийти (не наступити, не надавити своїми важкезними лапами "вогняного собацюри" на наше, а може й не наше майбутнє). І от почалося таїнство підготовчого періоду (ніхто з гостей нічого не знав) - усі просто чекали святкування.
Весь люд зібрався близько 23:00. І вже за 15 хв. до Нового Року нам сказали: "Шановні, а чого ви взагалі сюди приперлись?" Після чого нас попросили одягнути курточки, взяти свої, і не тільки свої, торби і люб’язно "послали" вийти з приміщення на вулицю. Як виявилось - перші секунди Н.Р. було заплановано зустріти саме там. Отже ми, як культурні люди, які не вживають алкогольних напоїв, озброїлись пляшками незрозумілого кольору отрути з шаленими бульбашками, тобто колою, якою потім несамовито напивались, весело патякаючи один з одним навколо ватри.
Але на цьому святкування лише починалось...
Ми повернулись в зал, тишу в якому перебивало гуркотіння калорифера, який замість того, щоб обігрівати приміщення, весело жужав. Наступним кроком нашого святкування був перегляд відео, на якому троє з організаторів свята, блукали Львовом в шокуючому одязі і приколювалися над людьми. Потім були різноманітні конкурси, розіграші, сценки, музика і всяка інша всячина.
А коли вже стало зовсім пізно, навіть як для Нового Року, почалось цікаве дійство, дуже схоже на концерт. І це було те, заради чого ми там зібрались. Отже, спочатку виступив гурт "ДС" (як потім вияснилось, -- "Дистанція спокою"). Можу сказати, що назва справді відповідала їхньому стилю виконання, оскільки це були пісні в стилі rock, але романтичні. Народу дуже сподобалось. Учасники гурту справді віддані своїй справі, що й довела їхня вокалістка. Вона, заради виконання 2-ох пісень, відмовилась від поїздки на Новий Рік в Білорусію.

Але родзинкою нашого "новорічного кексу" став виступ гурту "Гравітсапа". Вражає їхній стиль виконання, адже це rock з елементами hard-core і reggae.
Вже з перших хвилин виступу публіка завелась і дружньо ковбасилась попід сценою. Ритму також задавала зелена жабка (іграшкова), яка впродовж усього концерту весело теліпалась зі сторони в сторону, висячи на мікрофоні вокаліста Джабо. Хлопці виконали шість пісень: "Пінопластова стіна", "Два мільярди секунд", "Шпіль", "Обломився", "Немодна мода" і "Україна вольная". За брєдовими, на перший погляд, текстами, сховався досить таки глибокий зміст. На мою думку цей гурт нічим не поступається іншим, більш відомим.

Їх виступ підтримав чудовий настрій гостей, і на такій веселій ноті свято закінчилось.
Всі кудись порозбрідались. Хто - додому спати, а хто - гуляти і продовжувати святкування. Особисто я, радіючи з того, що "вогняний собака" все ж таки причалапав до нас в гості разом із першим днем нового 2006 року, блукаючи вулицями міста, доблукала до свого дому і з купою вражень і думок лягла спати.
От такий то львівський Новий Рік.
P.S.Якщо хтось бажає почути гурт "Гравітсапа" власними вухами, то можете скористатись "Гравітсапа-інфо": відправте смс з своїм іменем чи ніком на # +3 80976719044, і вкажіть свій e-mail або ж # мобільного телефону, на який вам відправлятимуть повідомлення про наступні виступи гурту.
Наталія Кузіль