категорії: музика репортаж

Metro Live Mono FM. Пробний заїзд відбувся. Далі буде...

теґи: Годо, Zsuf, Зелені сестри, Львів, Metro, Концерти

Зелені сестриКлуб «Метро», який відвідувачі без зайвого перебільшення називають «раєм для шанувальників електронної музики», відкриває нову «гілку» альтернативних вечірок у напрямку «Метро LIVE Mono FM». Саме таку назву має серія живих концертів, яку готує клуб уже у недалекому осінньому сезоні. 

Перший пробний  «заїзд», за участі львівських команд «ПроДЖектор ДЖміль» і Zsuf«Godo» та тернопільчан з гуртів «Зелені сестри» і  ZSUF відбувся 24 липня. П’ятигодинну експериментально-музичну мандрівку разом із музикантами здійснили понад сотня «пасажирів», серед яких було й чимало відомих у львівських колах осіб, зокрема актор театру «Воскресіння», учасниця київського гурту «Даха Браха», команда «Dalai lama», поет Грицько Семенчук, а також художники, піарники, дизайнери, прості фестивальники та інші. Одне слово, тут зібралася неординарна, прогресивна публіка, якій щиро набридли одинакові усі як один фестивалі а-ля «етно». А як відомо рівень споживача свідчить про рівень творця…  

ГодоПершими на сцену  вийшли «ПроДЖектор ДЖміль» і одразу ж змусили публіку розсікати застояне у залі повітря нестримними танцями, за що публіка віддячила вигуками «на біс!». Роль ведучого, а також Зелені сестригосподаря сцени на afterparty виконував  DJ Kroolick. Він же, не даючи публіці можливості віддихатися, запросив на сцену наступний гурт. «Зелені сести», трансформуючи голоси, приправляючи композиції нетрадиційними інструментами, – трансформували свідомість кожного у «маленький зелений горіх». Що було далі? Не питайте, кожному снився свій сон… ZSUF влаштовував на сцені божевільний неконтрольовані геппенінґи, рвав книжки, засліплював аварійною лампою-сигналкою, «просив Майкла Джексона забрати із собою всю російську естраду...».  А на десерт гурт GODO у новому амплуа  експериментував з МС Кіріком... 

Рокові «ДЖмелі», техно-індастріал Godo і фольково-експериментальних  «Зелених сестер» і психоделічно-електронічних ZSUF, починаючи з першого і до останнього акорду, тримали публіку у своєрідному трансі, ритуальному танці, змінюючи хіба ритмічність її рухів. Композиції звуків впливали на людей, як аудіонаркотик, вводячи кожного у індивідуальне русло ейфорії, везучи кожного по власній траєкторії колії «Метро LIVE Mono FM».

Відтак, пробний  заїзд пройшов на ура. Вечірні  танці закінчилися вранці, а наш поїзд їде далі... Тож вже незабаром – наступна станція.