Презентація роману Лесі Білик "Душі в екзилі"

теґи: "Душі в екзилі", Леонід Білик, Леся Білик, видавництво «Навчальна книга – Богдан»

  30 травня у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася творча зустріч із письменниками Лесею й Леонідом Біликами та презентація нового роману Лесі Білик  «Душі в екзилі».

   Пані Леся, змальовуючи сюжет твору, ділилася із читачами власним досвідом нелегкої праці у Римі. «Ця книга – найбільш автобіографічна серед усіх раніше написаних, – розповідає авторка. – І у ній йдеться далеко не тільки про заробітчанство. На її сторінках – уся багатогранність життя. А не вистачало на чужині найбільше – українського сонця! – У книзі багато гумору, веселих, кумедних ситуацій, – додає пан Леонід. – Адже без них так важко уявити наше сьогодення.

   Розмірковували пані Леся та пан Леонід також і над вічними загальнолюдськими та християнськими цінностями – любов’ю, прощенням, вірністю.
В авторському виконанні прозвучало кілька уривків із роману, пан Леонід розкрив глядачам образ головної героїні твору – Людмили.

   Ділилися враженнями від роману та розмірковували над його внеском в українську літературу редактор книги – письменниця Ірина Дем’янова, авторка із Шумська Марія Лавренюк.

   Окрасою творчого вечора стали виступ музичного дуету Сергія Синюка та Катерини Канцер,  відео-презентація про  скорботну віху нашого суспільства – пошуки кращої долі українцями на чужині, підготована працівниками бібліотеки.

   На закінчення вечору всі бажаючі отримали автографи письменників.

ФОТОРЕПОРТАЖ ІЗ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ