категорії: музика репортаж

Росава в йогурті

22 березня 2003 року в «Бабуїні» відбулася презентація оновленої програми Росави під супровід формації "Yo!гурт", яку під своє старанне опікування взяв Едуард Приступа, більше знаний, як дядя Діля.

Музика цього гурту справді схожа на одноіменний молочний продукт: така ж поживна і корисна.

 Відповідно, і Росава зазвучала жвавіше. Неозброєним оком було видно, що обидвом сторонам спільна праця - у великий кайф. Росава на сей раз потішила слухачів як старими піснями, так і суцільним ексклюзивом - проспівані кілька акапельних пісень надали бажаного очищувального ефекту. Крім того, вперше на загал виконувалось зовсім нове творіння, написане "заслуженими Конголезцями країни" Фаготом та Фоззі - "пісня про українську емігрантку, на ймення Така Я, що виїхала до Японії на пошуки французького кавалера. Була і патріотична пісенька "Наша Україна" (чи не в політику подалася дівчина?) в ритмі "джага-джага". А ще Росава-красава, безумовно, закликала весну-красну... все за допомогою своїх же пісень..
Потім музикантів тричі викликали на біс. Але головний клавішник зник у невідомому напрямку і Росаві довелося за нього виправдовуватися: "Без Едіка діла не буде..." Правда-правда, без Едіка Ділі не буде. Але Едік повернувся , то ж діло пішло і вони заграли з новою силою.
Одразу після виступу ми поцікавились предметом загадкового зникнення Ділера, на що він просто відповів: "Я не чув – бігав у справах!". Але ми підозрюємо, що і без злів не обійшлося. Хи-ги.
Росава ж поДілилася із нами своїми весняним почуваннями:
Як на тебе впливає весна?
– Весна ... так само, як і на все: я пробуджуюсь, стаю енергійнішою, позитивнішою, у мене з'являється маса позитивних емоцій і хочеться з ним ділитися.
А під час виступів ти переливаєш свої емоції на публіку, тобі вистачає енергії?
– Звичайно, вистачає! Іноді важко знаходити контакт із публікою, але сьогодні було чудово. Коли я віддаю багато енергії, мені вона повертається із подвійним ефектом.
А ти закохана?
– Та\', я закохана, до речі, у все. Весною я закохуюсь у все.
Як воно грається із "Yo!гуртом"?
– Супер грається! Хлопці талановиті, хлопці потужні. Вони відчувають мене, вони додають масу свого. І з ними дуже гарно.
А як ти ставишся до йогурту як до молочного продукту?
– Нормально. Зараз не вживаю, бо піст. А взагалі-то дуже полюбляю.
– Ми теж.