Стартував соціально-мистецький фестиваль «МИР»

теґи: CoMaha, Абразія, Антитіла, Брати Карамазови, Гражданин Топинамбур, ДДТ, Київ, Мир, Палац Спорту, Сонцекльош, Шевчук, Концерти, рок, Фестивалі

Shevchik_Karamazov1 листопада в українській столиці великим рок-концертом у Палаці Спорту стартував соціально-мистецький фестиваль «МИР». Попри холодну погоду та паніку з приводу поширення каліфорнійського грипу фестиваль зібрав кілька тисяч глядачів, які відсвяткували 65-ліття Визволення України від нацистів.

Хедлайнерами фестивалю стали його засновники – музиканти гуртів «Брати Карамазови» та «ДДТ». Незважаючи на травму ніг, що отримав Юрій Шевчук під час концерту в Єкатеринбурзі, «ДДТ» відважилися відіграти в Києві двогодинну програму, щоправда, наступного дня Шевчуку все ж таки довелося звертатися по допомогу лікарів.

Юрій Шевчук, лідер гурту «ДДТ»: «Про мир та за мир зараз треба кричати, тому я із собою привіз весь гурт. Приємно, що в концерті з нами зіграли молоді колективи, адже саме вони творитимуть майбутнє в музиці та в наших країнах. Від того, наскільки буде вільною наша молодь, залежить практично все. Перший крок фестивалю «МИР» зроблено. Нехай наступні акції даватимуться легше та збиратимуть більше однодумців».

Шестигодинний концерт за участі гуртів «CoMaha», «Абразія», «Гражданин Топинамбур», «Сонцекльош», «АнтитілА» та легендарних «Братів Карамазових» і «ДДТ» дав старт масштабному фестивалю «МИР», що триватиме цілих 7 місяців. Рок-музиканти разом з громадськими діячами, спортсменами, науковцями та бізнесменами вирушать у культурно-просвітницький тур, яким відзначиться святкування ювілею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

До травня 2010 року концертний тур соціально-мистецького фестивалю «МИР» має охопити понад 20 великих міст України. Організатори також планують дати концерти в Грузії, Росії, Німеччині та Ізраїлі.