категорії: репортаж

"Ти потрібен!" - перший благодійний концерт відбувся.

TyPotriben26 травня в столичному клубі “Мода_Бар” відбувся благодійний концерт. Головною метою був збір коштів для дитячого будинку в місті Біла Церква. Концерт став частиною загальної акції під назвою “Ти потрібен!”.

Декілька слів щодо самого заходу... Під гаслом “Ти потрібен!” вже зібралося близько 40 небайдужих українських громадян – музичних виконавців, юристів, студентів, підприємців та ін., які збирають кошти для дітей, позбавлених батьківської опіки, хворих на ВІЛ, дітей з фізичними й розумовими вадами. Вже за два місяці громадянської праці цих людей зібрано продуктів харчування, речей, медикаментів, грошей для дітей на загальну суму 30 тис. доларів. Організатори наголошують : “ми не фонд, ми не партія, ми – ініціативна група свідомих громадян, і метою заходу є виключно допомога дітям”.

TyPotriben Отож, в рамках конкретного вечора відбувся концерт та аукціон. Концертну сцену представляли : гурт “Атмасфера”, Фома “Мандри”, “Крихітка Цахес”, “НеДіля”, “Юркеш” і співачка Росава, яка є однією з головних ініціаторів загальної акції допомоги дітям. На концерт були запрошені представники фінансової еліти України, приватні підприємці, громадяни, які вже своїми коштами зробили внесок у спільну благодійну справу. На аукціоні продали : платівку співачки Руслани ( близько 200 грн.), збірню дитячих колисанок від Росави ( 400 грн.), малюнок талановитої дівчинки-художниці ( 350 грн.) та платівку від гурту “Крихітка Цахес”... для успішних бізнесменів - це крапля в морі, але принаймні це вже якийсь поштовх у благодійності. Окрім цього, меценатом міг стати кожен, незалежно від розміру гаманця, кинувши в благодійний кошик будь-яку суму грошей.

TyPotriben До речі, ще раз підтвердилося, що навіть найбільш зрусифіковані люди при відповідній профілактичній роботі можуть говорити Українською..! Так, після того, як Росава “настукала по голівці” російськомовним ведучим мажорного нічного клубу, вони не без труднощів, але заговорили повні речення українською, що не могло не тішити. Ще приємно здивували хороводи (!!!) в цьому ж клубі під запальних Юркешів... Хороводи водила, навіть, дівчинка-ведуча вечірки. Одним словом, у офіціантів очі на лоба вилазили після побаченого у стінах “дорогих костюмів та гламурних дівчаток”.

До речі, за час проведення заходу була зібрана сума, що склала близько 10200 гривень. Хотілося б додати, що кошти використовуються абсолютно прозоро та відкрито.

Якщо цю статтю читає той, кому небайдужа доля українських дітей, що не мають гідного піклування батьків та матеріального забезпечення життя, допоможіть дітям, щоб вони відчули любов та турботу, якої їм так не вистачає...


Контакти : - ініціативна група - Руслана Коваль 8097 835 46 44

-Обласний будинок дитини м. Біла Церква, вул. Крижанівського 6

Код 03066940

Банк УДК в Київській області, МФО 821018, р/р 35425008001022