Занурення в підземелля – "Molten gage" та "Одрі" в гостях у Черчілля
16 вересня харківський Churchill's music-pub зібрав під своїм дахом дві молоді команди – "Molten gage" з Харкова та "Одрі" з Києва. Гурти мають діаметрально протилежні музичні стилі та манери виконання, але це не завадило їм зібрати своє істинне коло слухачів. Суботнє паті у Черчілля вийшло напрочуд стилізованим та сучасним з точки зору нового молодіжного субкультурного руху ЕМО."Molten gage" мали за честь відкривати концерт та розігрівати публіку для київських гостей. Музичний продукт гурту виявися досить концептуальним, заслугою чого були космічні мотиви, які хлопці випускали з музичних інструментів. Агресивна інопланетна альтернатива, підкріплена англомовним чоловічим вокалом. Хлопці поєднали в собі космічні масштаби та актуальні електронні фокуси, пронизані глибоким енергетичним потенціалом. Без сумніву, це музика майбутнього не тільки України, але всього світу. Рухи слухачів, які виступили в якості РJ-підтримки під сценою, нагадували людське тіло під дією гравітацій.
Непомітним не залишилась сором'язливість та певне ніяковіння хлопців з "Molten gage", які не знали як поводитись з публікою, і відігравши концерт, також швидко втекли, як і зібрались.
"Одрі" вже не вперше доводилось грати в Харкові, але, без сумніву, реакція публіки засвідчує, що черчілльський концерт був одним з найкращих. Суперечливе питання щодо стилю, в якому грають "Одрі", так і не знайшло своєї відповіді: як свідчить концертна афіша – це альтернатива, вокаліст Андрій каже, що поп-музика, а слухачі зовсім розширили діапазон від бріт-попу до року. "Одрі" виявились доволі солодкими і романтичними – найкращий продукт для тих, хто любить занурюватись разом з музикою в глибоку екзистенцію. Легка меланхолія, якою віє зі сцени, поглиблює слухача з головою в ностальгію і змушує переживати разом з ліричним героєм. В тематиці пісень відчувається значна перевага зображенню жіночих образів та розбитого коханням серця героя. Пісні сповнені справжніми емоціями та підкріпленні талановитим поєднанням соло-бас-барабани.
Не дивлячись на те, що слухацький аншлаг так і не відбувся, два молоді та перспективні гурти змогли зібрати аудиторію, в якій не було зайвих – люди знали кого іти слухати, а якщо хтось не знає досі, то поради в андеграунді поширюються швидко, тим паче якщо вони підкріплені авторитетними виданнями!