Концерт «Мертвого півня» у Львові реклами не потребував. Попри те, що афіші з’явилися лише напередодні імпрези – за кілька годин до концерту квитків уже не було. Люду, 9 січня, у етно-джаз клуб «Лялька» напхалося мало не по дах.
«До сих пір я не можу взнати, ким я став, що я можу, хочу, маю, з ким і як живу, скажи всі бажання замкнулися в собі, замкнулися в мені – спробуй їх дістань…» Ці відверті пронизливі рядки, з яких починається остання пісня «Планети С.К.А.Й.» запам’ятовуються найбільше – адже вони найпромовистіше свідчать, що хлопці з «файного міста Тернопіль» – нетипового й таємничого міста – поринувши з головою у шоубіз (чому просто не було альтернативи), зуміли, даруйте за банальність, зберегти своє обличчя, зокрема й у порівнянні з собою дворічної давнини. Власне, вони свідчать також і про те, яким воно є, це обличчя.
Я б могла написати, що авторка –– це Маркес у спідниці. Але насправді Ксеня носить штанці. І має неповторний стиль. Ні, не одягу. Письма. Хочете дізнатися про те, як воно –– жити бажаючи і боячись? Це коли живеш у будинку між крематорієм і шоколадною фабрикою. Тому «…кожного дня чути запах жаданих солодощів і горілого м’яса».
Сашко Положинський не потребує особливого представлення. Усі знають веселого, порою з хуліганськими нахилами, лідера гурту «Тартак», телерадіоведучого та активного громадського діяча. Ми зустрілися в книгарні «Сяйво», де Сашко любить купувати книжки. Потому йдемо до кав’ярні, де Положинський замовляє грецький салат. Коли його підносять – Сашко нарікає на те, що він схожий на набір інгредієнтів, які забули порізати. Свята ще не скінчились, тож розмова у нас вийшла «новорічна».
30 грудня в клубі "Майдан" відбувся новорічний концерт. "Новорічний гармидер"влаштовували: "Бите скло", "Жандарми", "Пятки" та "Абздольц". Не дивно, що назва концерту виправдала себе. З приходом у цей столичний клуб відвідувачів чекала трохи сумна атмосфера. З самого початку людей зібралося не багато, а початок запізнювався майже на годину. Коли нарешті владнали все зі звуком та на сцену піднялися "Бите скло", дійство почалося.
10-11 січня, Палац спорту. Святковий концерт за участю Тараса Чубая, гуртів: "Плач Єремії", "Пікардійська терція", "Тартак", Олега Скрипки, Олександра Пономарьова, Романа Гриньківа, хору "Дударик" та багатьох інших.У концерті звучатиме різдвяна музика - найвідоміше музичне Різдвяне надбання України: колядки, щедрівки, різдвяні пісні, релігійні різдвяні співи та музичні композицій на тему Різдва у виконанні справжніх митців.