категорії: музика

«Файно» презентують кліп «Осінь»

ФайноВже під зав’язку осені львівський гурт із true-львівською назвою «Файно підготував по-справжньому осінній кліп із геть неоригінальною назвою «Осінь». Цієї неділі, 11 листопада, на більш, ніж ста радіостанціях України відбулась прем’єра радіоверсії нової пісні.

Ця річ була написана навесні 2007 року після того, як гітаристу «Файно» Мар’яну Приступі потрапив на очі вірш поетеси Юлії Бурковської. Перший варіант пісні був готовий після кількох днів репетицій. Її стиль – танцювальний поп-рок. «Загалом у нас всі пісні особливі, тому критерієм для випуску саме цього синґлу стала її актуальність саме зараз, а також безпосередня реакція публіки під час виконання на концертах», – зазначає менеджер команди Орест Смішко.

Того ж дня у Львові відбудеться прем’єра кліпу на пісню «Осінь». Відео на цю композицію було знято у вересні. Режисер – Михайло Абанін. Дія відбувається в лісі, мешканці якого: заєць, гном воюють за прихильність Осені. Вона ж, натомість, ніяк не може визначитися у своїх уподобаннях між Бабиним літом і Дідом Морозом. «Одним словом – це веселий і жартівливий кліп про серйозні почуття», – каже Орест Смішко.

Крім того гурт «Файно» розпочав роботу в студії над новим синґлом. Пісня називається «Єва». Написана вона ще три роки тому, однак зараз музиканти вирішили дати їй друге життя. Приводом до цього стало особисте знайомство з автором тексту – поетом Костем Москальцем, який допоміг в доопрацюванні тексту пісні і структурній побудові твору. Прем’єру пісні колектив планує на січень 2008 року.