категорії: музика стаття

Музанули Берлін у Києві, аж на узвозі було чутно

теґи: Green Grey, KAMON!, Marakesh, SisterSiren, Антитіла, Крихітка Цахес, Музанемо Берлін, С.К.А.Й., Тартак, Юля Nelson, на підтримку МТV Україна

ТартакКоли вранці їхала на роботу, побачила ще не зняту афішу «Музанемо Берлін» і згадала, як разом з усіма 29 серпня зібралась на Контрактовій площі, щоб подивитись, як українські гурти «Green Grey», «SisterSiren», «KAMON», Юлія Nelson та «Антитіла» боролись за титул «кращий український виконавець MTV EMA». Упродовж місяця українські глядачі голосуватимуть за свою улюблену зірку на офіційному сайті MTVEMA та за допомогою sms (запущено офіційний сайт ema.mtv.ua, де відвідувачі, починаючи з сьогоднішнього дня, зможуть голосувати за кращого українського виконавця). А переможець голосування отримає нагоду погуляти вулицями Берліна, отримати  там найпрестижнішу європейську музичну нагороду, позмагатись у категорії «BestEuropeanAct» Підтримували MTV EMA, а також розважали публіку на «Музанемо Берлін» С.К.А.Й., «Тартак», «Крихітка» і «Marakesh».

Дійство на підтримку MTVEuropeMusic зібрало шанувальників якісної української музики з усіх куточків України. Право витупати першими на сцені надалось гурту «Marakesh», які, не зважаючи на спеку, змусили стрибати і витанцьовувати маленькі й побільше купки натовпу, що поволі підтягувались на музику. Далі публіку розважали співом, музикою та чарівними посмішками Юлія Nelson, «KAMON» та «SisterSiren». Далі про спорт, життя-буття і щось дивовижне, неймовірне та надзвичайне заспівала Крихітка. За нею вийшов гурт «Тартак» і змусив усіх присутніх розтрусити не тільки сідниці, а й все решта, що тільки було можна розтрусити, розкачати, розірвати:) Акурат після заходу сонця на сцені з’явились С.К.А.Й., які заспівали про кохання та багатий і красивий внутрішній світ, а завершили дійство своїм виступом гурт «Green Grey», під яких ноги самі несли в слем:)

 

Green GreyДуже сподобалась публіка події, гості, виконавці та організація дійства:)

Офіційний сайт проекту  http://www.muzanemo.com.ua/

Офіційний сайт для голосування http://ema.mtv.ua/

Офіційний сайт MTV в Україні: http://mtv.ua