категорії: афіша події

Руйнація VII

теґи: 7 Pages of Silence, АННА, Мегамасс, Психея, Руйнація, ТОЛ, Тостер, Музичний фестиваль «Руйнація», рок-фестиваль
Початок: 18.04.2010 15:00
Закінчення: 18.04.2010 23:00
Місце: Палац спорту "Україна".
Адреса: Львів, вул.Мельника, 18
Предмет події: рок-фестиваль Кількість відвідувачів: 4

18 квітня о 15:00 в Палаці спорту «Україна» у Львові пройде наймасштибніший рок-фестиваль на Західній Україні – «Руйнація».

«Руйнація» – наймасштабніший фестиваль Західної України закритого типу, що проводиться під егідою: «СЛУХАЙ СВОЄ – ОБИРАЙ СВОЄ». За роки його проведення, фест став доброю традицією не тільки для львівської молоді, а і для тих хто приїжджає сюди з усієї України. Кожного року «Руйнацію» відвідує все більша кількість людей, і це не є випадковим. Адже основна мета фестивалю – знищення стереотипів пов'язаних із рутиною, що заполонила наше повсякденне життя. Долаючи систему – відроджуєш себе, і «Руйнація» створена саме для того, щоб допомогти у цьому. Між виконавцями і прихильниками виникає певний діалог; тут нові ідеї, відчуття, прагнення вирватись на волю і знищити тенета, що скували своєю матеріальністю. Обирай своє, слухай найкраще, будь справжнім!
Цього року вже сьома за рахунком «Руйнація» відбудеться на найбільшому концертному майданчику Львова – в палаці «Україна».
 

 
Я був там