категорії: музика новина

"Веселий байкер" - новий сингл гурту Механічний Апельсин

теґи: Механічний апельсин, байк, кантрі, рокУ жовтні цого року гурт Механічний Апельсин планує видати новий альбом, який матиме назву "Більше За Життя. Сильніше за Любов...". До платівки увійде вже презентована групою пісня "Пам’яті Загиблих Байкерів", а також композиція, яку вони презентували наприкінці минулого тижня. Так сталося, що ця річ теж про байкерів, але цього разу веселих. Вона так і називається – "Веселий Байкер".

«Пісня була написана більше року тому. Ми довго шукали адекватний звук і варіант виконання цієї пісні. Але можу сказати, що поштовхом до її написання стала реальна історія, яка відбулася з нашим товаришем байкером, коли в нього весело вкрали мотоцикл. Тому ця пісня і називається Веселий Байкер» - каже фронтмен гурту Юрій.

Дві поспіль пісні на мотоциклетну тематику у репертуарі Механічного Апельсину – не випадковість.

«По суті, ми байкерською групою були завжди, оскільки від першого дня існування оновленого Механічного Апельсину ми постійно беремо участь у різноманітних байкерських злетах і фестивалях. Байкери нас люблять, а крім того – я сам є байкером і членом клубу Lions MC Україна і ця тематика мені дуже близька».


Завантажити пісню: 
ex.ua 


Відеоряд на пісню:
 http://www.youtube.com/watch?v=8ouGV77Q7cY

Механічний Апельсин в мережі:
Офіційний сайт: http://rock-n-roll.net.ua/