Луцьком блукатиме «Мандрівний вішак»

теґи: ГаРмИдЕр, Луцьк, Мандрівний вішак, театр за межами театру, фестиваль
Початок: 27.09.2013
Закінчення: 29.09.2013
Місце: їх багато
Адреса: Волинська область, м. Луцьк, весь Луцьк
Предмет події: театральний фестиваль Кількість відвідувачів: 1

27-29 вересня у Луцьку відбудеться перший міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак». У сподіваних та несподіваних місцях відбуватимуться спектаклі театрів з різних куточків України та закордону: під деревом, у довгобудах, нічному клубі… Зустрічайте сучасне театральне мистецтво у Луцьку!

Фестивалем театр Луцького районного будинку культури "ГаРмИдЕр" відзначить своє 10-ліття. Актори вирішили вийти назустріч публіці і показати "театр за межами театру", адже"будь-який простір може стати простором для Гри. Головне, аби на сценічному майданчику відбулося Диво".

Організатори обрали місця з цікавими історіями та з відповідними до спектаклю декораціями та вже поступово оголошують список арт-майданчиків, щоразу дивуючи публіку.

Попередній конкурс пройшли театри з України та не дуже далекого закордону: Українські театри будуть представлені Києвом, Харковом, Луганськом, Донецьком.

Зі столиці приїдуть два театри: театр-студії "SPLASH" і "Данко". Перший покаже жорстку психологічну драму для дорослих "Інцидент, або Випадок в метро" (Н. Байєр).

 

"Данко" презентує поетичну тіньову притчу "Небесна геометрія" для сімейного перегляду.

 

Із Харкова чекаємо театральну майстерню "Вінора" із новою німецькою драмою "Зірки" (А. Гіллінґ). Ця вистава викликала неабиякий ажіотаж в їх рідному Харкові — одному з найтеатральніших українських міст.

 

Із Донецька приїдуть двоє досвідчених акторів — театр "Жуки" із виставою "Антігона" (Софокл). Цей театр не має власного приміщення і для кожного показу вистави шукає новий майданчик. Таким чином, "Жуки" — ще один доказ можливості існування "театру за межами театру".

 

Театральна студія "Deep" (Луганськ) привезе до Луцька виставу "Мені пощастить" (за твором Л. Каганова). Не зважаючи на те, що у ній грає всього один актор, це не буде моно-вистава, адже решту ролей зіграють глядачі.

 

Про наших гостей із закордону. Театр "Крили холопа" — один із небагатьох альтернативних театрів Білорусі. Одну зі своїх цілей театрали формулюють як "подолання ситуації вимушеного мовчання, пасивності та депресії суспільства". Експериментальний спектакль "Процес" (за творами Ф. Кафки) є яскравим підтвердженням відповідності такій цілі, а крім того він демонструє надзвичайно цікаву техніку акторської гри.

brest.jpg

У колективі "Театралі" з Грузії — наймолодші актори, а тема надзвичайно доросла. Досить назви вистави, аби все стало зрозуміло — "Беслан"…

beslan.jpg

Із Росії чекаємо театр "Согласие" із доброю-вічною класикою — виставою "Оркестр" (Ж. Ануй). Ще один спектакль для сімейного перегляду.

 

Це усі конкурсні вистави, але далеко не вся фестивальна програма.

Із Німеччини приїде дивак, провокатор, а головне — затятий мандрівник Річард Петтіфер із перформенсом "Люди говорять".

pettifer.jpg

Муніципальний театр Бориспільської міської ради на правах спеціального гостя фестивалю покаже виставу "Батько" (А. Стріндберг). Одну з головних ролей у спектаклі виконує член журі "Мандрівного вішака", заслужений артист України Петро Панчук.

boryspil.JPG

А ще — директор Міжнародного театрально-дизайнерского фестивалю "Живи!"Володимир Какурін привезе унікальну виставку театральних плакатів створених дизайнерами після перегляду вистав.

vystavka.jpg

І це далеко не всі сюрпризи, якими будуть наповнені три дні "театру за межами театру"!

Автор ідеї фестивалю— театр «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури.
Проект розроблено спільно з Асоціацією розвитку туризму Волині.
Підтримали та долучилися організаційно — Луцька міська рада, управління культури Луцької міської ради.

Сайт: garmyder.org
Пошта: garmyder@gmail.com
Телефон для довідок:  +38 (097) 671-78-95,  +38 (099) 740-02-76 (Руслана)

Дата: 27-29 вересня, 

Місце: Весь Луцьк

 

На події були

Всі
Я був там