Аудіо-візуальне джазове шоу в планетарії – концерт Konstantin Ionenko Quintet

теґи: ATMASFERA 360, Konstantin Ionenko Quintet, Міжнародний день джазу, аудіо-візуальне джазове шоу
Початок: 30.04.2013 20:30
Закінчення: 30.04.2013 22:00
Місце: Культурно-розважальний центр ATMASFERA 360
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Предмет події: концерт Konstantin Ionenko Quintet Кількість відвідувачів: 0

JazzDay_ATMASFERA36030 квітня відбудеться аудіо-візуальне джазове шоу на честь Міжнародного дня джазу – концерт Konstantin Ionenko Quintet у новому культурно-розважальному центрі ATMASFERA 360.

Головна культурна мета Міжнародного дня джазу, призначеного ЮНЕСКО у листопаді 2011 року – сприяти об’єднанню людей по всьому світу. Тому щороку протягом усього квітня (Jazz April) в різних країнах проходять масштабні заходи під егідою свята. Цю програму очолює Генеральний директор ЮНЕСКО і легендарний джазовий піаніст і композитор Хербі Хенкок, посол доброї волі ЮНЕСКО і голова Thelonious Monk Institute – організації, що займається плануванням і просуванням свята. У цей самий день 30 квітня у Стамбулі пройде великий гала-концерт Міжнародного дня джазу за участю мало не всіх зірок світової джазової сцени.

Konstantin Ionenko Quintet, який представить Міжнародний день джазу в Україні – приклад сучасного європейського джазового звучання у виконанні одних з кращих українських музикантів. Труба, флюгельгорн, альт-саксофон, рояль, бас, барабани – захоплива суміш ню джазу, пост-бопу, фьюжн та ЕСМ. Бас-гітарист Костянтин Іоненко виступає на сценах міжнародних джазових фестивалів в Україні, є частим гостем європейських музичних форумів Польши та Словакії у складі Тріо Наталі Лебедєвої. Музикант грав та записував альбоми у складі Solomin Band, Anna Domini, Радіобенді Олександра Фокіна, Тріо Сергія Овсяннікова, проекту Jazz Kolo та Олексія Боголюбова. Одне з найяскравіших музичних досягнень Костянтина Іоненко на сьогоднішній день – співпраця з американськими і канадськими музикантами Bill Barron Quintet і виступ на одній сцені з Еріком Маріенталом та Ел Ді Меолою.ATMASFERA 360

Ідея святкування Дня джазу проста – свого часу ця музика об’єднала людей, створила простір для протесту і самовираження, що переросло в окрему культуру вільної імпровізації і мислення, дало поштовх для розвитку багатьох інших музичних течій. Їх об’єднує головне – почуття свободи і рівності, поваги до смаків, якими б вони не були, і поглядів інших людей. Територія свободи, побудована на основі джазу, сприяє взаємопроникненню культур, їх комунікації. Джаз відкритий для всіх звуків світу, і його універсальна мова може йти з глибини століть або випереджати час. Джаз відкриває свої обійми для кожного, завдяки йому в будь-якій точці земної кулі можна відчувати себе як вдома.

ATMASFERA 360 – унікальный сферичний кінотеатр, обладнаний сучасною цифровою проекційною системою, де можна побачити науково-популярні, мультиплікаційні та художні фільми з ефектом 3D без окулярів. Це назвичайно цікавий арт-майданчик для проведення атмосферних концертів і фестивалів, майстер-класів і арт-виставок. Хол кінотеатру трансформовано в Play Zone з інтерактивними декораціями, мультимедійними розвагами і Space café з космічним меню.

 

Квитки: в касі «Atmasfera 360» (60, 80, 100 грн.)

Довідки: (044) 229-01-93

Адреса: вул. Велика Васильківська, 57/3, метро «Олімпійська»

 
Я був там