Автограф-сесія Фоззі

теґи: "Читайка", Ели воду из-под крана, Фоззі, автограф-сесія
Початок: 20.06.2009 12:00
Закінчення: 20.06.2009 13:00
Місце: Київ, магазин "Читайка"
Адреса: Київ, ст. м. Петрівка
Предмет події: автограф-сесія Фоззі Кількість відвідувачів: 0

20 червня о 12.00 у магазині «Читайка» (Київ, м. Петрівка) в рамках проекту «Суботник» Фоззі представить свою першу книжку прози під назвою «Ели воду из-под крана».

Ця збірка оповідань — своєрідне продовження його сольного проекту «MetaMoreFozzey» (до того вийшло два диска). Хоча співає Фоззі українською, книжка написана російською, точніше, як каже автор, «харківською» мовою. Бо вона генетично повязана з Харковом 90-х років минулого сторіччя, хоча ви не знайдете там слова «Харків».

Ось що розповідає сам автор: «Більша частина цих історій з'явилася взимку, в процесі вигулювання собаки. Чому саме взимку? Тому, що в інші пори року тепліше і можна читати в телефоні спортивні новини з інтернету, а взимку руки мерзнуть. А зайняти себе чимсь же треба. Історії потроху склеювались у сценарні плани в телефоні, типу «Пипет-лох-бассе-трампл-зассал-душ-смех-пиписка-пипетка-РП» (РП – це «Раскрыть Понятие»). Коли вісім кістяків таких історій склеїлись (восьму розповідь мене попросили не писати всі четверо людей, яким я розповів її ідею, тож я так і зробив), настав найскладніший момент... Робити було нічого, за вікном кафе було море, до концерту залишався ще один день і довелося починати. І все.»   

Під час зустрічі з Фоззі буде можливість поставити свої запитання автору, взяти автограф, стати учасником лотереї з цінними подарунками.

 
Я був там