Благодійний концерт «Я буду жити»

теґи: Bahroma, Друга Ріка, O.Torvald, Бумбокс, Крихітка, Океан Ельзи, С.К.А.Й., шима, благодійний концерт, концерт
Початок: 12.09.2012 19:00
Місце: Stereo Plaza
Адреса: Київ, вул. Кіквідзе, 17
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

12 вересня о 19:00 в клубі Stereo Plaza відбудеться благодійний концерт «Я буду жити».

12 вересня в концертному клубі Stereo Plaza відбудеться благодійний концерт, учасниками якого стануть: Dруга Ріка, Океан Ельзи, Бумбокс, Крихітка, С.К.А.Й., Шима, O.Torvald, Bahroma.
«Океан Ельзи» візьме участь в концерті  у тому випадку, якщо буде в цей день в Києві. Якщо дозволить графік, група вийде на сцену 12.09 і виконає кілька пісень в акустиці.
Мета концерту:  збір коштів на закупівлю реактивів для діагностики і препаратів лікування людей з онкологічними захворюваннями з усієї України в Національному інституті раку. Одним з ініціаторів проекту є Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативніими захворюваннями. Більше 27 000 українців мають діагноз «лімфома». Щорічно помирає понад півтори тисячі невиліковно хворих. Але все ж є реальна надія на одужання, якщо вчасно почати індивідуальне лікування.

Коментує лідер групи Dруга Ріка Валерій Харчишин:
«Ця біда не обирає людей, за соціальним статусом, заможністю та популярністю. На жаль, останнім часом, в моїй родині досить часто звучить слово рак.
Особисто для мене це виклик і я переконаний, що за допомогою віри, друзів і просто небайдужих людей , цю проблему можна вирішити! Але, однією вірою людям не допомогти, інколи життя залежить від банального браку коштів...
Та ми не просимо бігати з плакатами містом і кричати «ґвалт, рятуйте!» Просто прийди, отримай задоволення від чесного рок-н-роллу та врятуй життя!»

 
Я був там