«Step Up 4»: революція?

теґи: Step Up, Step Up Revolution, dance, Адам Севані, Джон Чу, Кетрін МакКормік, Крок вперед, Міша Гебріел Хемілтон, Пітер Галлахер, Райан Гузман, Скотт Спір, танці

Step up 4Чергове спекотне літо і черговий фільм про танці.
Але не звичайний «ширпотреб», що знімають останніми роками – з однаковим сюжетом і смиканням під музику. Ні, «Крок вперед 4» – це дійсно «революція».

Звісно, ви можете дивитися на цей фільм як на банальну любовну історію, де багатий тато забороняє улюбленій донечці зустрічатися з бідним офіціантом. А можете поглянути інакше...Step up 4

З погляду сучасного мистецтва: на відкритті виставки картини раптом оживають і влаштовують дивовижне шоу кольору і світла. Це вам не шматки м’яса, над якими мухи літають (і можете закидати мене камінням за таке ставлення).

З погляду боротьби за ідею і справедливість: коли багатий тато-будівельник раптом з «доброї душі» вирішує зрівняти з землею район, де ви живете і процвітаєте, очевидно, треба щось робити. Хтось зриває переговори, влаштовуючи мирні флеш-моби, хтось протестує з протигазом і бійками. І кожен вирішує для себе сам – що ефективніше.

Step up 4З погляду реалістичності. Так, в реальному житті реальних бізнесменів навряд чи зупинить група танцівників на будмайданчику. Але, погодьтесь, це не привід нічого не робити. Хочете вірити в казку – влаштуйте її для себе!

 

Усім, хто ще не встиг побачити стрічку – дуже рекомендую.