категорії: афіша події

Complexions Contemporary Ballet: вперше в Україні!

теґи: COMPLEXIONS CONTEMPORARY BALLET., dance, Дезмонд Ричардсон, Дуайт Роден, балет, виступ, концертний тур, прем'єра, танці
Початок: 3.04.2013 7:00
Закінчення: 3.04.2013 10:00
Місце: Національна опера України
Адреса: Київ, вул. Володимирська, 50,
Предмет події: виступ Кількість відвідувачів: 1

COMPLEXIONS CONTEMPORARY BALLET 20133 квітня в Національній опері України пройде виступ Complexions Contemporary Ballet.

Вперше в Україні!
Продюсерський проект Патріка Суейзі
3 квітня 2013 року, в рамках європейського туру, за підтримки меценатів Дмитра Андрієвського та Григола Катамадзе, в Національній опері України відбудеться виступ прославленої трупи COMPLEXIONS CONTEMPORARY BALLET. Вперше українські глядачі побачать виступ однієї з найкращих в світі труп в стилі contemporary і так співпало, що тур трупи COMPLEXIONS CONTEMPORARY BALLET 2013 року – це прощальний тур Дезмонда Річардсона!  

Спеціально для України готується прем'єра постановки Дуайта Родена у виконанні Дезмонда Річардсона і Дениса Матвієнко!  

Дуайт Роден і Дезмонд Річардсон заснували трупу Complexions у 1994 році. Проект вийшов настільки незвичайним і самобутнім, що відразу ж привернув увагу не тільки глядачів, а й підтримку головного поціновувача «брудних танців» Партика Суейзі, який з дня заснування трупи і до дня своєї смерті був незмінним продюсером Complexions Contemporary Ballet. «Дуайт Роден привніс в хореографію гостроту вуличної культури. Він узяв техніку балету і зруйнував правила. Він зробив балет сексуальним, збудливим і веселим. У його па-де-де ви бачите такі відносини між чоловіком і жінкою, про які могли лише мріяти. Дезмонд Річардсон охоче прийняв цю хореографію і став працювати з нею ».   photo by Jae Man Joo

Патрік Суейзі, кіноактор, продюсер Complexions Contemporary Ballet   Дуайт Роден один з самих затребуваних хореографів сучасності. Крім створення хореографії для своєї трупи він також працює з Цирком Дю Солей, ставить шоу для Принца і Ленні Кравіца, а також танцювальні сцени для голлівудських кінофільмів. У його танцювальних мініатюрах відчувається вплив етнічних мотивів, мистецтва фотографії, театру, класичного балету та вуличного танцю, моди і ... навіть телебачення (!). Тут химерно поєднуються різні стилі та техніки, покликані відобразити мультикультурну природу сучасного танцю.
«.... Хореографія Родена подібна киплячій лаві, що викидає з надр вулкана ...»
«.... Скажені обертання зі зміщеною віссю, стрибки як постріл, миттєво виникають зчіпки-підтримки-це треба бачити! Налагодженість команди воістину нелюдська ... »   York Times.  

Jae Man JooComplexions складається з самих темпераментних танцівників всіх рас і народів. Їх об'єднує любов до танцю, неймовірна пластичність і точність рухів.   Complexions єдиний, з існуючих сьогодні в світі танцювальних колективів, хто органічно, видовищно і професійно вміють змішувати воєдино класику з несамовитістю contemporary dance, а також джаз, модерн і ча-ча-ча.

Програма вечора:
Перше відділення МІСЯЦЬ НАД Юпітером (2010)
Музика: Сергій Рахманінов
Хореографія: Дуайт Роден  
Друге відділення Ті, що пішли (2011)
Музика: Віра Холл Виконавці
Музики: Odetta (The Tradition Masters, Tradition Records)
Хореографія: Дуайт Роден  
ЗАПОВІТ (2011, фрагмент)
Музика: Amazing Grace / Traditional
Хореографія: Дуайт Роден  
ПОЛІТ (2012)
Музика: Й.С.Бах
Хореографія: Джей Ман Джу  
HIP NOTES (2013)
Музика: Франк Оушен
Хореографія: Дуайт Роден  
WHAT COME, THERE AFTER (2011)
Музика: Chromatic Fantasies, Impromptus by ELEW
Хореографія: Дуайт Роден  
Третє відділення PRETTY GRITTY SUITΕ (2004)
Музика: Ніна Сімон
Хореографія: Дуайт Роден

 

На події були

Всі
Я був там