Даха Браха та Бізони Хіггса у Sullivan Room

теґи: Light, Бізони Хіггса, ДахаБраха, Київ, Концерти
Початок: 9.06.2011 20:00
Місце: Sullivan Room
Адреса: Київ, вул. Прорізна, 8
Предмет події: Light, Бізони Хіггса, ДахаБраха Кількість відвідувачів: 2

ДахаБраха та Бізони ХіггсаДаха Браха та Бізони Хіггса розпочинають літній сезон справжнім Світлом.

9 червня у київському клубі Sullivan Room відбудеться спільне дійство двох надзвичайно цікавих музичних колективів.

У січні 2011 року вийшов у світ новий альбом гурту «ДахаБраха»під назвою «Light», саунд-продюсером якого став відомий музикант та продюсер Юра Хусточка – тепер один із «Бізонів Хіггса» (ex Piss&laugh). Тоді й виникла ідея спільного концерту, адже у процесі створення альбом виявився доволі нетиповим та багатим на експерименти і вийшов за рамки звичного лайвового звучання гурту. Тому на допомогу прискакали «Бізони Хіггса» та підставили свої потужні плечі та роги, тож на концерті прозвучать треки з альбому «Light», які ще ніколи не виконувались наживо.

Перфоманс буде складатися з трьох частин:

- «Бізони Хіггса» презентують власний сет: вперше і, можливо, востаннє під такою назвою – хто знає, як ці експериментатори назвуть себе наступного разу;

- традиційний сет «Дахи Брахи»;

- спільне шоу двох творчих організмів – «Даха Браха» та «Бізони Хіггса», що обіцяє позитивно вплинути на сприйняття реальності  і допоможе розширити свідомість без жодних допінгів.

Гурт «Бізони Хіггса» (ex Piss&laugh) – насправді не гурт, а спільнота людей, поєднаних ідеєю пошуку відповідей на нерозв’язані задачі сучасної фізики за допомогою музики. Своє кредо вони базують на тому, що однією з основних теорій сучасної фізики є «теорія струн» («хвиль»), тож і знаходити відповіді  логічно за допомогою струн та хвиль. 
Кожен із учасників (співробітників) «Бізонів Хіггса» отримав достатню освіту (Юрій Хусточка – Океан Ельзи, Esthetic Education, Ілля Галушко – Esthetic Education, Андрій Надольський – Звуки МУ, Мегаполіс, Esthetic Education), щоб розпочати самостійні експерименти над впливом хвиль на людину та людство в цілому. Адже будь-який професор скаже вам, що лише в експерименті зароджується істина.  Побачивши «Бізонів», хтось може сказати: «О, так я ж їх знаю! Вони грали в…» Але ж кого хвилює, наприклад, чим займався Ейнштейн у дитинстві?

«ДахаБраха» – український квартет, що грає українську народну музику з сучасним драйвом. Їх звучання поєднує в собі східноєвропейську чуттєвість та мелодійність з азійськими та африканськими ритмами. Ансамбль «ДахаБраха» був організований у 2004 році в Київському Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ» авангардистським театральним режисером Владиславом Троїцьким. Театральність притаманна й виступам музикантів – без сценічних ефектів їх шоу не відбувається ніколи. Експериментуючи з українським фольклором, вони привнесли в музику ритми індустріального світу, створивши яскравий, унікальний образ, який неможливо ні з чим порівняти.

Тож приходьте й проекспериментуйте, як такий коктейль вплине на вас!

Ціна: 150 – 300 грн

 
Я був там