Дельфін знову в Києві!

теґи: Дельфін
Початок: 19.11.2011 19:00
Місце: Crystal Hall
Адреса: Київ, Дніпровський узвіз, 1
Предмет події: Дельфін Кількість відвідувачів: 1

ДельфинВ середині жовтня виходить новий альбом Дельфіна – надзвичайно самобутнього та одного з найсерйозніших музикантів, який уже протягом багатьох років грає в стилі, не підвласному визначенню та вписуванню в рамки російського шоу-бізнесу.

Записувався альбом методом імпровізації. «Головне – вчасно натиснути на кнопку  «запис». Тому що повторити пізніше те, що відбувається, ми вже не зможемо», – каже Андрій Лисіков (Дельфін).

Вірші Андрія лишилися такими ж надемоційними та образними, це відчувається одразу, з перших же заспіваних слів. Дельфін – правдоруб, він завжди співає про те, що його дійсно хвилює. Палітра не виходить кольоровою, натомість вона завжди правдива.

Нова платівка обіцяє бути світлішою. Зникають навороти зі звучанням, складні аранжування, там все просто – як висловився звукорежисер групи Ренат Ібрагімов, «упевнена простота». Не дивлячись на відчеканений ритм та імпульсивність, музика Дельфіна несе в собі спокій та умиротворення. У новому альбомі більше співу, менше речитативу, такого характерного для робів із часів «Звезды». 

Як зізнався сам Андрій, під час створення платівки він не надто багато уваги приділяв сучасній творчості, він хотів, аби його музика лишалася «річчю в собі». Бредбері, Лорка та мультфільми, які дивляться його діти, – от, напевно, і весь список того, що могло вплинути на його роботи останнім часом.

Але кожна його пісня й надалі лишається одкровенням, кожний виступ – особливим відкриттям і Дельфіна, і себе, і себе в Дельфіні. І київським листопадовий концерт не буде виключенням. Прийдіть і пізнайте. 19 листопада, Crystal Hall.

Вартість квитків:
фан-зона – 170 грн
місця за столиками – 300, 400, 500 грн

 

На події були

Всі
Я був там