Філіп Лабро в Києві

теґи: Philippe Labro, Філіп Лабро, відкрите інтерв'ю, переклад, творча зустріч, французька література
Початок: 28.05.2011 15:00
Місце: книгарня "Є", Мистецький Арсенал
Адреса: Київ, вул. Лаврська,12, вул. Лисенка, 3
Предмет події: відкрите інтерв'ю, творча зустріч Кількість відвідувачів: 0

Філіп Лабро28 травня кияни та гості міста матимуть унікальну можливість поспілкуватися з Філіпом Лабро (Philippe Labro) – живою легендою французького кіно, телебачення та літератури.

Талант митця багатогранний – він кінорежисер, письменник, журналіст, автор пісень. У нього знімалися Жан-Поль Бельмондо, Жерар Депардьє, Наталі Бай та багато інших відомих французьких акторів, його авторські передачі на телебаченні користуються незмінним успіхом вже багато років...   Всього один день в Києві читачі матимуть можливість спілкуватися з всесвітньовідомим митцем, що буде презентувати українське видання своєї книжки «Ці люди…» (видавництво «Нора-Друк»).

В рамках фестивалю «Книжковий арсенал» (комплекс «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12) з 15:00 до 16:00 пройде відкрите інтерв'ю-презентація з письменником, яке проведе Лариса Денисенко. О 17:00 в «Книгарні Є» (вул. Лисенка, 3) розпочнеться творча зустріч з Філіпом Лабро.

Про автора
Свою журналістську кар'єру Філіпп Лабро, після навчання в університетах США, розпочав на Europe 1 та France Soir. Під час армійської служби потрапив в Алжир, де в той час йшла війна. Працював на телеканалах RTL, TF1, Antenne 2At, писав для Paris Match, веде популярну колонку у Le Figaro. Автор близько 20 книг, лауреат престижної літературної премії Prix Interallié. Сценарист і режисер багатьох кінострічок, среди яких «Спадкоємець» (1973) і «Приватний детектив» (1976) за участю Жан-Поля Бельмондо, «Берег лівий, берег правий» (1984) з Жераром Депардьє і Наталі Бай, оповідач у відомому документальному фільмі «Птахи» (2001). Крім того, Лабро відомий як автор багатьох текстів пісень Сержа Генсбура. Автор і ведучий популярного ток-шоу «Langue de bois s`abstenir» («Утриматися від казенної мови») на французькому телеканалі. Кавалер ордену Почесного Легіону.

 
Я був там