Галина Вдовиченко презентує новий роман «Бора» у Києві

теґи: Бора, Галина Вдовиченко
Початок: 29.10.2011 16:00
Місце: "Читай-город"
Адреса: Київ, просп. Оболонський, 1-Б
Предмет події: Бора, Галина Вдовиченко Кількість відвідувачів: 1

«Бора» – саме таку магічну назву носить нова книжка лауреатки конкурсу «Коронація слова» Галини Вдовиченко. Презентувати новий роман у Києві авторка буде 29 жовтня о 16:00 в Книжковому клубі «Читай город» у ТЦ «DreamTown», просп. Оболонський, 1-Б.

Вийшовши друком на початку осені у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», новий роман Галини Вдовиченко «Бора» одразу привернув увагу літературного суспільства темами, яких торкнулась авторка:  розкіш живого спілкування та що буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет.

Сюжет роману розгортається навколо Христини Бори, яку всі називають просто – Бора. Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги. Розплутуючи цю таємницю, Бора живе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого чоловіка та дивакуватого хлопа з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі – розкіш спілкування.

Про роман «Бора» сама Галина Вдовиченко зазначила наступне: «Нова книжка – про пошук Дому та «своїх людей». У романі головна героїня Христина Бора демонструє, що справжнє щастя – це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі».

Редактор роману «Бора», лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк відмітила: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання».А письменниця Дара Корній, також лауреатка конкурсу «Коронація слова», емоційно радить усім прочитати роман «Бора»:«Із величезним задоволенням хочу порадити усім цю чудову книгу – по-перше – за позитив, якого сьогодні надто бракує в літературі, а по-друге – за душевність, її бракує ще більше».

 

На події були

Всі
Я був там