«Голос бароко»: концерт контртенора Юрія Миненка

теґи: Голос бароко, Співець Світу, Юрій Миненко, контртенор, концерт, сольний концерт
Початок: 3.02.2011 19:00
Місце: Львівська філармонія
Адреса: Львів, Львівська Філармонія вул. Чайковського, 7
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

ОДИН З КРАЩИХ КОНТРТЕНОРІВ СВІТУ ЮРІЙ МИНЕНКО ДАСТЬ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ!3 лютого о 19:00 у Львівській філармонії лунатиме унікальний голос одного з кращих контртенорів світу – українця Юрія Миненка, який погодився дати ексклюзивний сольний концерт «Голос бароко».  Визнаний за кордонами України більше ніж на Батьківщині, володар унікального голосу, фіналіст Міжнародного конкурсу Бі-Бі-Сі «Співець Світу – 2009» Юрій Миненко зробив перерву у виступах за кордоном, щоб заспівати для співвітчизників.

У програмі сольного концерту: твори Перселла, Каріссімі, Скарлатті, Генделя, Броскі, Вівальді, Глюка, Росінні, Сільвестрова.

Концертмейстер – ТАМАРА ПАНСЬКА.

Вартість квитків: 60-120 грн. 

Квитки продаються у касах Філармонії (вул. Чайковського,7) та в галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).

УВАГА! для студентів, працівників закладів культури та членів «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч/Б 5х5» – знижка 50%.  
Пільгові квитки продаються тільки в галереї «Дзиґа» і тільки до 23 січня,  до 21:00.

Довідки за тел: 297-56-12, 244-47-78
Організатори концерту: МО «Дзиґа» та ТОВ«Проскурня продакшн»

Офіційний сайт співака: www.yuriyminenko.com
Біографія Юрія Миненка
Слухати
Дивитися

Преса про Миненка:
«Вікно в Америку», ексклюзивне
інтерв'ю Петер Буске, « Potsdamer Neueste Nachrichten»
Стівен Брукіс , « The Washington Post»
Сергій Пирогов, «Україна Молода»

Довідка: Юрій Миненко – український співак й щасливий володар рідкісного голосу – контртенора, фіналіст одного з найпопулярніших конкурсів – «Співець Світу», котрий проходив у Кардіффі (Уельс, Велика Британія) під патронатом ВВС у червні 2009 року. Юрій Миненко увійшов у плеяду видатних вокалістів сучасності.

В Юрія вже безліч перемог на українських, міжнародних та всесвітніх конкурсах, де він виконує свою улюблену музику бароко. Головна мета співака – популяризація цієï музики в рідній Україні.

Юрій Миненко

володіє голосом широкого діапазону більш ніж трьох октав (G – b''). Багато хто вважає контртенор рівним низьким жіночим голосам. Але це не зовсім так. Насичений красивий тембр, дивовижна гнучкість голосоведіння, не може зрівнятися з жодним з низьких жіночих голосів, як правило не здатних на таку граційність та рухливість. А багатство обертонів чоловічих голосів цього діапазону вважається унікальним. Звичайно ж не кожен контртенор володіє усіма цими якостями. Одначе, Юрій Миненко – квінтесенція таланту вокаліста-контртенора, вдумливий та працездатний музикант, якому закордонні музикознавці пророкують велике майбутнє.

 

 

На події були

Всі
Я був там