Хелавіса з програмою «Леопард в Києві» і презентацією сольного альбому

теґи: «Леопард в Києві», Хелавіса, ЦКМ НАУ, концерт
Початок: 6.03.2010 19:00
Місце: ЦКМ НАУ
Адреса: Київ, пр-кт Комарова, 1
Предмет події: презентацією сольного альбому Хелавіси Кількість відвідувачів: 2

Helavisa_web_000_new6 березня о 19:00 в ЦКМ НАУ відбудеться концерт Хелавіси з новою програмою "Леопард в Києві" і презентація сольного альбому.

Гурт «Мельница» на чолі з солісткою Наталією О'Шей, також відомою як Хелавіса, вивели фолк-рок з підвальних клубів на стадіони і завершили формування цілої культури. Творчість колективу представляє сучасну палітру музичних тенденцій, а інструментальний склад гурту настільки незвичайний, що це змушує переосмислити поняття «фолк» в цілому. Виступи на самих статусних концертних майданчиках Росії і зарубіжжя, численні радіо-премії і створення нового форматного open-air – «FolkDay» – говорять самі за себе. Сьогодні ідейний натхненник «Мельницы» Хелавіса приготувала прем'єру – сольний альбом, презентація якого в Києві відбудеться 6 березня.

Наталя О'Шей давно відома не тільки своєю роботою в гурті «Мельница». Її діяльність багатогранна. Талановита арфістка і блискуча вокалістка, Хелавіса виступала разом з культовою ірландською групою «Clannad». Вона – запрошений учасник кількох різнопланових музичних колективів, у тому числі як автор музики і текстів.

Її ж сольний творчість, яка з різних причин не підходить по формату для виконання цілим колективом, вже давно полюбилося шанувальникам фолк-року. Рідкісні ексклюзивні виступи Наталії з окремими запрошеними музикантами перетворюються на чаруючі сейшени, які в народі швидко отримали назву «Хелавісники». За роки неквапливої і скрупульозної роботи над композиціями музичного матеріалу зібралося дуже багато, і почути його з кожним разом приходить все більше людей. Такі концерти пройшли шлях від маленьких клубів до великих концертних майданчиків. На початку березня 2010р. гурт «Мельница» відвідає Україну з довгоочікуваним концертним туром. Музиканти виступатимуть у містах – Харків 2 / 03, Дніпропетровськ 3 / 03, Одеса 4 / 03, Донецьк 5 / 03.

 
Я був там