Найбільша в Європі виставка футболок легендарних гравців

теґи: ATMASFERA 360, Євро 2012, Київський планетарій, Культурно-розважальний центр ATMASFERA 360
Початок: 8.06.2012
Закінчення: 1.07.2012
Місце: Київський планетарій, Культурно-розважальний центр ATMASFERA 360
Адреса: Київ, вул. В. Васильківська, 57/3
Предмет події: виставка, футболки легендарних гравців Кількість відвідувачів: 1

Цю унікальну колекцію збирали понад 20 років, а за мотивами історій про те, як українські колекціонери добували футболки Пеле або Мессі, можна зняти не один пригодницький серіал. З початком Євро-2012 настав час показати цю колекцію Україні, та 8 червня в науково-культурно-розважальному центрі ATMASFERA 360 відкрилася виставка, яку не пропустить жоден справжній шанувальник футболу.  

Сьогодні приватна колекція Максима Сіморозі, Олега Кравченка та Олексія Кокотуна налічує більше 3000 футболок. Для показу відібрали понад 700 самих «зоряних», в яких грали такі легенди, як Ліонель Мессі, Девід Бекхем, Міхаель Баллак, Джанлуїджі Буффон, Франк Рібері, Франк Лебеф, Роберто Карлос, Андрій Шевченко, Андрій Воронін.

На виставці представлені унікальні експонати, зокрема сучасна ігрова амуніція Девіда Бекхема, в якій він грає за «Лос-Анджелес Гелексі», та історична футболка з плеча великого Пеле, в якій він грав за «Нью-Йорк Космос». Також можна побачити форми гравців усіх команд-учасниць Євро-2012. Зазначимо, що абсолютно всі футболки приватної колекції ігрові: саме в них знамениті футболісти перебували на полі під час великих перемог.

Побачити виставку можна щодня до 1 липня, в науково-культурно-розважальному центрі ATMASFERA 360 в будівлі Київського планетарію. Квитки коштують 30 гривень, для дітей та пенсіонерів – 20 гривень.

Сайт центру: www.atmasfera.com.ua

 

На події були

Всі
Я був там