категорії: афіша події

Орігамі на День Землі

Ви колись бачили орігамі на відкритому повітрі? На День землі - це можливо!

теґи: День землі, Орігамі
Початок: 22.04.2009
Закінчення: 26.04.2009
Місце: Київ, Україна, світ
Адреса: Київ, Україна, світ
Предмет події: "Збережи живе!" - орігамі у живій природі Кількість відвідувачів: 0

Наближається Всесвітній День Землі (22 квітня). У всьому світі, починаючи с 1970 року, в цей день проводять різні екологічні акції. Це також чудова нагода для майстрів мистецтва орігамі та тих, хто тільки знайомиться ним, винести оригамі на вулицю - прикріпити паперові фігурки тварин і рослин усюди в місті - біля свого будинку, школи, вузу, місця роботи, на зупинках, ліхтарних стовпах, в середині і зовні суспільного транспорту і т.д. з надписом на них: «Збережи живе!» або: «Всесвітній День Землі 2009». Давайте здивувуємо перехожих красою орігамі і привернемо їх увагу до проблем екології.   

Можна долучити друзів і знайомих, навчивши їх складати найпростіші моделі, і, таким чином, збільшити чисельність учасників акції. Фотографуйте свої роботи і надсилайте їх на сайт «Орігамі в Україні»(origami.in.ua), «Київського клубу оригамі» ( <loriot@list.ru>) та інших дружніх Вам сайтів, з тим, щоб якомога більше людей дізналися про цю акцію і прилучилися до неї. Можливо, в майбутньому цей день стане Екологічним фестивалем орігамі в нашому та інших містах, коли люди «всім світом» складатимуть чарівні фігурки і будуть дарувати їх один одному?  

У минулому 2008 році Київський клуб орігамі запропонував цю акцію і провів її спільно з студентами інституту дизайну імені Бойчука і школярами. Радісний настрій панував на прикрашених оригамі вулицях Подолу і Печерська. Акція тривала чотири дні і завершилася в Музеї Чорнобиля, 26 квітня. Можливо, цього року нас стане більше? Приєднуйтеся!  

Навчитися складати оригамі можна, завітавши на відповідні сайти, а також на наших заняттях. Для дорослих (з дітьми з 10 років) – щосуботи, в кафе «Ізумі»,  12.00 -13.30 (м. «Печерська» або «Арсенальна», вул. Московська, 46/2), для дітей 4-6 років – щонеділі, в кафе «Антресоль»,  11.30-13.00 (м. «Площа Льва Толстого», бульвар Шевченка, 2)

Контактний телефон Київського клубу орігамі : 80503511739.

 

 
Я був там