Росава відкриє Герсу «Золотих Воріт» для «ТаРУТА»

теґи: Етно-Рок Фундація "ТаРУТА", Золоті Ворота, Росава, акустично-ксилофонічний концерт
Початок: 3.07.2009 19:30
Закінчення: 3.07.2009 22:00
Місце: Музей "Золоті Ворота"
Адреса: Київ, вул. Володимирська, 40а
Предмет події: Етно-Рок Фундація "ТаРУТА", акустично-ксилофонічний концерт Кількість відвідувачів: 3

 

«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА»відіграє сольний акустично-ксилофонічний концерт в найцікавішій архітектурній споруді Києва – музеї «Золоті Ворота».

Виступ етно-рокерів, чия творчість відома не лише в Україні, а й далеко за її межами, відбудеться в рамках проекту «Відродження традицій Софії Київської», фундатором якого виступили Центр ділового та культурного співробітництва «Країна-Україна» та співачка Росава. Хто придумав назву «Золоті Ворота» відкривають Герсу» для даної акції – Росава чи «Країна-Україна» – достовірно невідомо. Натомість точно відомо, що «ТаРУТА» в рамках даної атракції влаштує своє народно-музичне дійство у п’ятницю, 3 липня.

Дату було обрано неспроста. 3 липня – своєрідний спосіб примирити людей, які святкують Купайло по старому і новому звичаях, тобто 21 червня (день літнього сонцестояння) і 7 липня (Різдво Іоанна Хрестителя). 

Тож у п’ятницю, 3 липня, найцікавіша архітектурна споруда Києва відкриє свою браму для всіх, хто хоче провести чудовий вечір у супроводі цікавої музики та в гарному товаристві. «ТаРУТА» стверджує, у магічних стінах XI ст. їхня музика починає грати новими фарбами і набуває досконалої довершеності!

 

Дійство розпочнеться о 19:30 черговою виставкою (минулий раз це була виставка «Бурштиновий Світ», де перші 100 відвідувачів отримали в подарунок унікальний камінець). Сам же концерт розпочнеться о 20:00.
Вхід – 50грн.


Нагадаємо, що Герса – підйомні грати, її опускали, і неприятель потрапляв у кам’яний мішок. Герсу не так просто було пробити. Отож у «Золоті ворота» запускатимуть публіку, піднімаючи унікальну старовинну завісу.

 
Я був там