Руйнація Х

теґи: (HED) P.E, АННА, Димна Суміш, ЗЛАМ, Merva, Музичний фестиваль «Руйнація», Руйнація, ТОЛ, Тонкая красная нить, альтернативна музика, фестиваль
Початок: 1.04.2012 13:13
Закінчення: 1.04.2012 23:55
Місце: концертний майданчик «Це-Х»
Адреса: Львів, вул. Федьковича, 51-б (біля супермаркету «Скриня»)
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 1

Руйнація Х афіша1 квітня о 13:13 на концертному майданчику «Це-Х» у Львові відбудеться наймасштабніший український фестиваль альтернативної музики – ювілейна «Руйнація Х».

З народження і до сьогодні над «Руйнацією» працювали більше 100 помічників, волонтерів, організаторів; на сцені відіграли більше 80 гуртів, які віддали фесту більше 50 годин шаленого драйву!
Кожного року фестиваль відвідує все більша кількість людей з усієї України і це не є випадковим. Адже основна мета фестивалю – знищення стереотипів пов'язаних із рутиною, що заполонила наше повсякденне життя. Долаючи систему, відроджуєш себе, і, «Руйнація» створена саме для цього. Між виконавцями і прихильниками виникає певний діалог; тут: нові ідеї, відчуття, прагнення вирватись на волю і знищити тенета, що скували своєю матеріальністю.

З нагоди ювілейного фесту було запущено офіційний сайт, відвідувачі якого зможуть знайти найсвіжіші «руйнівні» новини і детальну інформацію.
Також організатори готують новий концертний майданчик «Це-Х» (за адресою вул. Федьковича 51-б, біля супермаркету «Скриня»), який зможе вмістити всіх охочих відвідати альтернативне свято.

Хедлайнером фестивалю стануть американці (HED) P.E.
Також, на сцену «Руйнації Х» вийдуть одні з найкращих гуртів української альтернативної сцени: ЗЛАМ (м. Київ), Тонкая Красная Нить (м. Харків), Димна Суміш (м. Київ), ТОЛ (м. Київ), АННА (м. Львів), PINS (м. Кременчук), МЕРВА (м. Рівне).
 

Офіційний сайт: http://ruinatsiya.com/
Акредитація ЗМІ

Замовлення квитків:

 

На події були

Всі
Я був там