категорії: афіша події

Sunday БОРЩ з Володимиром Воробеєм

теґи: G a r a g eG a n g, PPV Knowledge, sunday борщ, bigidea, newcitizen, Володимир Воробей
Початок: 11.04.2010 13:00
Закінчення: 11.04.2010 20:00
Місце: Центр міської історії Ц-С Європи
Адреса: Львів, вул. Академіка Богомольця,
Предмет події: Ідеї Кількість відвідувачів: 1

11 квітня о 13:00 в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Академіка Богомольця, 6) Формація Garage Gang представляє Sunday БОРЩ з Володимиром Воробеєм, засновником PPV Knowledge.

Кількість місць 50 
Вартість участі 30 грн. 
Обов’язкова реєстрація borshch.newcitizen.org.ua

Все більше і більше нових громадян вбачають своє майбутнє у професійному розвитку і тому найціннішим капіталом, який варто примножувати, вважають соціальні зв’язки та знання. Орієнтуючись на цю тенденцію, ми запрошуємо вас на дружню трапезу з фахівцем зі створення і підтримки мереж знань і формування професійних кластерів Володимиром Воробеєм у Центрі міської історії  Центрально-Східної Європи.

Люди володіють безмежним потенціалом у розширенні меж креативності, знань і досвіду. Бажання створювати сприятливі умови для релізації цього потенціалу та знаходити шляхи у пост-інформаційне суспільство і є рушійною силою компанії PPV Knowledge Networks, засновником якої став Володимир Воробей. Стратегічним завданням команди компанії є  пришвидшення інноваційного процесу та відкриття нових можливостей завдяки співпраці між організаціями або окремими фахівцями. 

 

На події були

Всі
Я був там