категорії: афіша події

Йорданські вечорниці від ТаРУТИ

теґи: 100% Емоцій, Ігор Цикура, Антресоля, Володар, Гуляйгород, Гуртоправці, Етно-Рок Фундація "ТаРУТА", Етно-вечорниці, Йордансь Вечорниці, Києво-Могилянська академія, ЛялькоХреща, Сад, сонце, ТаРУТА, Топоркестра
Початок: 19.01.2010 18:00
Закінчення: 19.01.2010 23:00
Місце: КМЦ НАУКМА
Адреса: Київ, вул. Ілінська, 9
Предмет події: українські етнічні вечорниці Кількість відвідувачів: 2

ТаРУТА

19 січня о 18:00 «Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» і художня студія Ігоря Цикури «Антресоля» запрошують всіх у «Могилянку» на закриття Колядницького сезону 2010.

Вже традиційні для академії Йорданські вечорниці відбуватимуться 19 січня в приміщенні КМЦ НаУКМА (вул. Еллінська, 9) і повністю присвячуватимуться українським лялькам, звідки і друга назва вечорниць – «ЛялькоХреща».

У ролі ляльководів цього святкового вечора виступатимуть гурти вторинного виконання «Гуляйгород», «Володар» і «Гуртоправці». Останні обіцяють зіграти уривок зі своєї музично-обрядової вистави «Адам і Єва або Галина та Василь», де ляльки-мотанки грають далеко не останню роль. Традиційний Різдвяний вертеп пообіцяли представити «гуляйгородці». З ляльками пов’язане буде і дійство від гурту «Володар». З сучасних колективів «водити ляльки» погодилися такі вже відомі боївки як «ТаРУТА», «САД», «СонЦе» та «100% Емоцій». А до запальних балканських танців запросять гостей музики з гурту «Топоркестра».  

ТаРУТА  Крім того, під час вечорниць проводитимуться майстер-класи з вироблення традиційних українських ляльок. А це значить, що ляльками можна буде не лише милуватися, а й самим спробувати себе в ролі лялькаря.

Вхід вільний для вільних людей У ВИШИВАНКАХ. 

 
Я був там