«ТаРУТА» везе «Народжених у Любові» до Чернівців

теґи: «Народжені в ЛЮБОВІ», ТаРУТА
Початок: 17.04.2010 17:00
Закінчення: 17.04.2010 20:00
Місце: Будинку культури творчої молоді "Автограф"
Адреса: Чернівці, вул. Івана Франка, 29
Предмет події: «Народжені в ЛЮБОВІ», презентація Кількість відвідувачів: 1

ТаРута«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» презентує свою дебютну платівку у Чернівцях. 17-го квітня о 17:00 в Будинку культури творчої молоді «Автограф» двічі лауреати «Червоної Рути» представлять на суд слухачів результат своєї 2-річної праці – пісенник «Народжені в ЛЮБОВІ».

Оригінальне звучання платівки – це результат співпраці з провідним звукотворцем київської студії «Комора» Костянтином Костенком. Стильне й вишукане оформлення музичної бандеролі «тарутівців» – це творчий тандем із відомим литовським фотохудожником Юозасом Валюшайтісом. І, нарешті, атмосфера нестримної творчості, пошуку, натхнення – це друзі й колеги, які підтримували і надихали музикантів: Ніна Матвієнко й Петро Гончар, Наталя й Олег Скрипки, Сестри Тельнюк, ветеран вітчизняної співаної поезії Сергій Шишкін та очільник гурту «Юркеш» Юрко Юрченко.

Платівка налічує 11 оригінальних награнь, об’єднаних у концепцію «Народжені в ЛЮБОВІ». Починається альбом традиційним співаним благословенням, без якого в Україні не обходився жоден почин. А закінчується піснею в дарунок, яку було додано до змісту задля вшанування пам’яті Василя Гонтарського, засновника гурту «Вася Club». Загалом же, кожна пісня збірки нині сприймається як символ гурту «ТаРУТА», адже у ній і щирість української етніки, і нестримність сучасної поетики, і постійний музичний пошук-експеримент зі смаком та естетикою, що цікава й ваблива простому подорожньому, вишуканому меломану-інтелектуалу... Людині, яка покликана ЛЮБОВ'Ю і народжена в ЛЮБОВІ.

 
Я був там